וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

חברת יחה"צ MS תקשורת עסקית תייצג את חברת יחה"צ ה-5 בגודלה בעולם - FLEISHMAN-HILLARD

19.3.2001 / 16:10

MS תקשורת עסקית מייצגת כבר מספר שנים גם את סוכנות יחסי הציבור האמריקאית בארסון-מרסטלר הנחשבת לגדולה ביותר בעולם

נורית שר
ltpgt
MS תקשורת עסקית תייצג בישראל את פליישמן הילרד (FLEISHMAN-HILLARD) חברת יחסי הציבור הגדולה בארה"ב והחמישית בגודלה בעולם. לפליישמן הילרד מחזור הכנסות שנתי של 300 מיליון דולר.
lt/pgt

ltpgt
כידוע, MS תקשורת עסקית מייצגת בארץ מאמצע שנות ה-90 גם את בארסון-מרסטלר (Burson Marsteler) שהיא החברה הגדולה בעולם בתחום יחסי ציבור, גם היא מארה"ב.
lt/pgt

ltpgt
ב-MS תקשורת הסבירו היום: "פליישמן-הילרד מייצגת ערך משלים עבורנו כי יש להם התמחות גדולה בתחומי הטכנולוגיה שאין לבארסון-מרטסלר". בשלב ראשון שיתוף הפעולה יתבסס על אפיליאשיין, אך סביר כי בשלב מאוחר יותר תישקל גם אפשרות של רכישה.
lt/pgt

ltpgt
"הנוכחות הגלובלית של לקוחותינו בישראל, ביחד עם עוצמתה של ישראל בתחומי הטכנולוגיה, יצרו את החשיבות ההכרחית עבור פליישמן-הילרד לנוכחות עסקית בישראל", מסר ריק מליבן, נשיא פליישמן-הילרד לאזור אסיה והמזרח התיכון. מליבן הוסיף כי ההסכם עם MS תקשורת עסקית משקף את האסטרטגיה הבינלאומית של החברה ומצטרף לעסקה האחרונה שביצעה החברה ע"י רכישת משרד יחסי ציבור באנגליה המתמחה בטכנולוגיה - HERALD COMMUNICATIONS.
lt/pgt

ltpgt
ב-MS תקשורת מסרו היום כי בשלב זה הלקוח המשותף הראשון של שתי החברות הוא חברת ההשקעות האירופית סינטק, וכי בקרוב ייחתמו הסכמים לעבודה מול לקוחות משותפים חדשים.
lt/pgt

ltpgt
MS תקשורת עסקית הוקמה בשנת 1988 ומתמחה במתן פתרונות תקשורת עסקית החל מייעוץ אסטרטגי ועד הטיפול בנושאי התוכן בתחומי הטכנולוגיה, שוק ההון והפיננסים.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully