וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

יום רביעי של רשת - המוביל בשיעורי הצפייה

19.3.2001 / 17:25

המיליונר כבש את המקום הראשון בטבלה אחרי זמן רב; דודו טופז ירד למקום השביעי, אך מחזיק במקום השני בדירוג מספר הפרטים הצופים

רוני קורן-דינר
ltpgt
יום רביעי, יום השידור של הזכיינית רשת בערוץ 2, הוא היום המוביל בשיעורי הצפייה בשבוע האחרון. לטבלת 10 התוכניות הנצפות ביותר נכנסו שלוש תוכניות של הזכיינית מאותו יום: פספוסים (15.3%), כלבוטק (15.2%) ויאיר לפיד (14.7%). התוכנית "מי רוצה להיות מיליונר", גם היא מבית היוצר של רשת, כבשה את ראש הטבלה עם ספיישל הסלבריטאים לפורים, שבועיים בלבד לאחר שחזרה לעונה השנייה.
lt/pgt

ltpgt
גם המקומות ה-12 וה-13, אגב, שייכים לרשת השבוע: "משעל חם" (13.7%) שירד מראש הטבלה בשבוע שעבר, ו"סקס והעיר הגדולה" (13.4%), סדרת הדגל של חברת HBO, זוכה לשיעורי צפייה נאים למרות שעת השידור המאוחרת - 23:05.
lttablegtlttrgtlttdgt
ltimg src="/ibo/images/graphs/mars.gif"gt
lt/tdgtlt/trgtlt/tablegtltp class="article1"gt
תוכניתו החדשה של גיל חובב, "עושים שוק", ירדה בפרק השני למקום ה-18 בטבלה (12%), לאחר שהפרק הראשון הגיע למקום החמישי בשבוע שעבר, עם 15.4%.
lt/pgt

ltpgt
טלעד הצליחה להכניס לעשירייה הראשונה תוכנית אחת בלבד, "אצל פרנס בטברנה" (14.9%). התוכנית נכנסה למקום התשיעי בלבד למרות ההפקה היקרה יחסית והקדימונים המרובים, לאחר שכל צוות התוכנית הוטס ליוון לשם ההקלטה.
lt/pgt

ltpgt
דודו טופז, בתוכניתו "הראשון בבידור", ירד למקום השביעי בדירוג שיעור הצפייה הכללי (15.1%), אך מחזיק במקום השני בדירוג מספר הפרטים הצופים (453 אלף). הסיבה לפער היא שיטת המדידה: חברת טל-גאל, המבצעת את איסוף הנתונים, קובעת את שיעורי הצפייה לפי משקי הבית המשתתפים במדגם והמחזיקים במכשיר פיפל מיטר - ולא על פי בני הבית, שאמורים ללחוץ על כפתור מיוחד המזהה אותם כצופים בטלוויזיה ברגע שהחלו לצפות בתוכנית מסוימת. הוועדה הישראלית למדרוג הודיעה כבר לפני כשלושה שבועות כי בדעתה לשפר את מערך הדגימה.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully