וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

אפקס תובעת להשיב לה את שם המתחם apex.co.il

19.3.2001 / 19:10

התביעה הוגשה כנגד עובד החברה לשעבר שרשם לטענתה את שם המתחם כחלק ממאבק משפטי שמתנהל בין הצדדים בבית הדין לעבודה

אמיר הלמר
ltpgt
חברת אפקס, העוסקת בייצור, שיווק ומכירת מוצרי אלומיניום לבית, הגישה היום בבית המשפט המחוזי בתל אביב תביעה כנגד חברת סקסון ואייל שטרן, המנהל והבעלים של החברה, בגין גזל של שם הדומיין apex.co.il.
lt/pgt

ltpgt
בתביעה שהוגשה באמצעות עו"ד יורם זר ממשרד עוה"ד נעמי אסיא, טוענת החברה כי אייל שטרן, עובד לשעבר של החברה שפוטר בשנת 1996, הקים את חברת סקסון הפועלת באותו תחום כמו אפקס.
lt/pgt

ltpgt
עוד טוענת אפקס כי בין שטרן לבינה מתנהל בבית הדין לעבודה דיון משפטי הנוגע לנסיבות סיום עבודתו של האחרון בחברה.
lt/pgt

ltpgt
חברת סקסון שבבעלותו, טוענת אפקס, מנהלת בין השאר אתר אינטרנט תחת שם המתחם saxon.co.il. למרות שם מתחם זה, נטען בכתב התביעה כי שטרן רכש את שם הדומיין apex.co.il ורשם גם אותו על שם חברת סקסון. מעבר לאותו רישום לא נעשה בשם המתחם הזה כל שימוש.
lt/pgt

ltpgt
אפקס טוענת כי לאחר דין ודברים שהתקיים בין הצדדים הסכימה אפקס לשלם לסקסון סך 60 דולר וכן לתרום עוד 3,000 דולר לצדקה תמורת העברת הבעלות בשם המתחם לידיה. דרישתה היחידה, לטענתה, היתה שההסכם יישמר בסודיות אך שטרן וסקסון סירבו לדרישה זו ולפיכך טוענת אפקס לא הגיעו הצדדים לידי הסכם.
lt/pgt

ltpgt
כעת מבקשת אפקס מביהמ"ש שיורה לסקסון ושטרן להעביר לידיה את שם המתחם השייך לטענתה לה. אפקס טוענת כי מדובר בסימן מסחר רשום על שמה וכי הנתבעים מונעים ממנה לעשות בו שימוש ומפירים בכך את סימן המסחר שלה.
lt/pgt

ltpgt
עוד טוענת אפקס כי הנתבעים בפעולותיהם גורמים לה נזק ופוגעים במוניטין שלה. עוד טוענת אפקס כי היא זכאית לפיצויים בגין הנזקים שנגרמו לה מפעולות הנתבעים.
lt/pgt

ltpgt
טרם הוגש כתב הגנה.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully