וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

מנכ"ל חברת ההשמה ינון: "מאגר המשרות הפנויות שלנו בארבעת החודשים האחרונים הצטמצם מ-10,000 ל-5,500"

18.3.2001 / 12:46

במקביל, חלה עלייה של 35% בפניית מועמדים, שמביעים כעת נכונות לפשרה בתנאי העסקה; פרץ דמיאל: בזמן האחרון יש פנייה של אנשי תוכנה המבקשים לעבור לתחום משאבי האנוש

עינב בן יהודה
ltpgt
הקשיים של חברות היי-טק רבות פוגעים גם בחברות המספקות להן שירותים. הפגיעה כבר הגיעה לתחום הפרסום, חברות הפקת אירועים, חברות השכרת רכבים והמסעדות באזורי ההיי-טק. הפיטורים והקפאת גיוסי העובדים משפיעים גם על חברות ההשמה ומצמצמים באופן ניכר את מאגר המשרות הפנויות שלהן.
lt/pgt

ltpgt
פרץ דמיאל, מנכ"ל חברת ההשמה ינון, אמר היום ל-TheMarker.com כי ב-4 החודשים האחרונים הצטמצם מאגר המשרות הפנויות של החברה מ-10,000 משרות פנויות ל-5,500.
lt/pgt

ltpgt
"חברות רבות מקפיאות גיוסי כוח אדם עד שיתבהר המצב, עד שהשוק יתייצב. כרגע מאגר המשרות שלנו התייצב ולא ממשיך לרדת. במקביל חלה עלייה של 35% בפניות של מועמדים, בהם גם בכירים רבים", אמר דמיאל.
lt/pgt

ltpgt
דמיאל הוסיף כי מועמדים רבים מתפשרים כעת על תנאי העסקה שלהם, בלית ברירה. בנוסף ציין דמיאל כי בזמן האחרון יש פנייה של אנשי תוכנה המבקשים לעבור לתחום משאבי האנוש.
lt/pgt

ltpgt
"להערכתי, לאנשים אלו נמאס מהעולם האכזרי הזה, בו כשרוצים אותך מפנקים אותך בפינוקים, וכשלא זקוקים לך יותר משליכים אותך לכלבים. אנשים רוצים לשלב בין תחום הומני יותר, העוסק בקשר עם אנשים, לבין תחום ההיי-טק. ותחום משאבי האנוש מייצר להם את החיבור הזה", אמר דמיאל.
lt/pgt

ltpgt
למרות העלייה בפניות מועמדים לתחום משאבי האנוש, מציין דמיאל כי מנהלי משאבי האנוש נמצאים בקבוצת המקצועות הראשוניים להצטמצם כאשר החברה נקלעת לקשיים.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully