וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

מנכ"ל Surfree: בימים הקרובים יוחלט אם לסגור את החברה

19.3.2001 / 11:35

עוד אומר אייל בנימין: "המציאות קשה וההחלטות יהיו קשות בהתאם"; החברה, המספקת שירותי אינטרנט בחינם, טוענת כי יש לה כ-150 אלף מנויים

גיא הדס
ltpgt
גורלה של חברת שירותי האינטרנט Surfree יוכרע בימים הקרובים. מנכ"ל החברה, אייל בנימין, אמר ל-TheMarker.com כי בעלי המניות יחליטו בקרוב מאוד אם לסגור את פעילות החברה. "המציאות קשה וההחלטות יהיו קשות בהתאם. יש צורך להחליט על המשך הדרך, יש כל מיני רעיונות, החל מ-M&A, דרך מעבר לשירותים בתשלום ועד לסגירה, הכל נשקל", אמר בנימין.
lt/pgt

ltpgt
מנכ"ל החברה הוסיף כי מקרה פורסייל, בו סגירת החברה נעשתה באופן לא מסודר תוך השארת חובות לא תתרחש עם סרפרי. החברה סיימה לפני כחודש סכסוך עם בזק , לאחר שהאחרונה טענה כי Surfree חייבת לה מיליון שקל עבור שירות 136, בו הופיעה ספקית השירות.
lt/pgt

ltpgt
הסכסוך הסתיים בפשרה, בזק קיבלה חלק מסכום זה, והשירות של Surfree חודש.
lt/pgt

ltpgt
Surfree מספקת אינטרנט בחינם, תמורת הסכמת המנויים להיחשף לפרסומות. החברה שייכת ל- FreeNet, ש-47% ממניותיה מצויות בידי משווקת מחשבי ניורון EIM, בשליטת יורם קליין ואברהם דולברג. 47% נוספים מצויים בידי קו מוביל בבעלות אייל בנימין, ניר לסמן, איילת שמש ועופר ולד. ועוד 6% מצויים בידי כמה משקיעים פרטיים, שהשקיעו בה בשלבים מאוחרים יותר.
lt/pgt

ltpgt
Surfree היא ספקית האינטרנט השלישית בישראל. על פי דיווחי מנהליה, יש לה כ-150 אלף מנויים.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully