וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

קמפיין ראשון מבית צרפתי שטרנשוס זמיר לחברת הביטוח AIG

20.3.2001 / 8:09

התקציב עבר לפני כחודש מטיפול שלמור אבנון עמיחי Y&R לצרפתי שטרנשוס זמיר; הקמפיין החדש נועד להניע נהגים לקבל הצעות ביטוח מהרכב

נורית שר
ltpgt
משרד הפרסום צרפתי שטרנשוס זמיר מעלה קמפיין ראשון עבור חברת הביטוח AIG. הקמפיין, הכולל שילוט אוטובוסים ותשדירי רדיו, מנסה להעביר מסר האמור להדגיש את אטרקטיוויות המחיר והחיסכון שבביטוח AIG לעומת החברות האחרות: "טלפון אחד ל-AIG - ותוכל לחסוך עד מאות שקלים" היא סיסמת הקמפיין. מסע הפרסום יימשך כשבועיים.
lt/pgt

ltpgt
כפי שפורסם ב-TheMarker.com לפני למעלה מחודש, תקציב הפרסום של חברת הביטוח עבר לטיפול צרפתי שטרנשוס זמיר ממשרד הפרסום שלמור אבנון עמיחי Y&R. המשרד החדש נבחר לטפל בכל מערך התקשורת השיווקית של AIG. סמנכ"ל השיווק של החברה, יואב לוי, מסר אז כי הבחירה במשרד הפרסום החדש נבעה מהצורך לעמוד בתחרות הקשה בארץ בשוק הביטוח, ובעיקר בתחום הביטוח הישיר: "נתח השוק הכולל של הביטוח הישיר בישראל רחוק עדיין ממיצוי, ובכוונת AIG למצות ערוצי שיווק מגוונים על מנת להרחיב פעילותה בישראל".

המסר המרכזי במסע הפרסום החדש הוא מסר מכירתי שנועד למצב את AIG כחברה שמציעה מחירים אטרקטיוויים וחיסכון משמעותי בתחום ביטוח הרכב ולהניע את הנהג להתקשר כבר מהאוטו ל-AIG כדי לקבל הצעה לביטוח.
lt/pgt

ltpgt
חברת AIG ביטוח זהב, חברת הביטוח הישיר הבינלאומית, החלה לפעול בארץ ב-1997 תחת בעלות משותפת של AIG העולמית וקבוצת עורק. המניה של תאגיד AIG נסחרת בבורסה לניירות ערך של ניו יורק וכן בבורסות של לונדון, פאריס, טוקיו ושווייץ.
lt/pgt

ltpgt
קרדיטים - מנהלת קריאטיבית: שולי גלנץ, קופי: מיכאל מור-יוסף, ארט: אביטל מרקס, סופרווייזרים: לימור שמיר ואבשה שילין, תקציבאית: יעל ירדני, יח"צ: יורו קומיוניקיישן, מקבוצת צרפתי-שטרנשוס-זמיר.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully