וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

המסחר לאחר הסגירה: סולקטרון נפלה ב-10% בעקבות אזהרת רווח; התאוששות קלה לאינטל

20.3.2001 / 9:11

מניות הטכנולוגיה הגדולות רשמו עליות קלות בציפייה להורדת ריבית היום

דפנה מאור
ltpgt
המסחר לאחר הסגירה בוול סטריט התאפיין במגמה חיובית כללית, עם עליות במניות הטכנולוגיה הכבדות, בציפייה להורדת ריבית היום. אינטל , שירדה במסחר הרגיל ב-3%, התאוששה קמעה, ועליות קלות נרשמו במניות סיסקו 10003562-MRQ ואורקל . ירידות נרשמו במניית יצרנית הרכיבים האלקטרוניים הגדולה בעולם סולקטרון (סימול SLR) לאחר שהחברה פירסמה אזהרת רווח.
lt/pgt

ltpgt
מניית סולקטרון נפלה ב-10.4% במסחר לאחר הסגירה, לאחר שהזהירה בשיחת ועידה כי לא תעמוד בתחזיות המכירות שלה לשנת הכספים 2001. סולקטרון אומנם עלתה על התחזיות לרבעון השני של שנת הכספים בסנט אחד, אולם הודיעה כי לא תעמוד בתחזיות למכירות של 23 מיליארד דולר עבור שנת הכספים. כמו כן, הודיעה החברה על קיצוץ של 8,200 משרות.
lt/pgt

ltpgt
בעקבות סולקטרון נרשמה ירידה של 3.5% במניות המתחרה הטייוואנית פלקסטרוניקס (סימול FLEX) . חברת פלקסטרוניקס היא קבלנית המשנה שנבחרה לייצר טלפונים סלולריים עבור אריקסון בינואר, לאחר שזו הודיעה על הפסקת ייצור עצמי של המכשירים.
lt/pgt

ltpgt
אזהרה נוספת לאחר הסגירה הגיעה מיצרנית ציוד הבדיקה לתעשיית המוליכים למחצה KLA טקנור. המניה נפלה ב-2% במסחר לאחר הסגירה.
lt/pgt

ltpgt
מניות Net2Phone (סימול NTOP) עלו ב-4.5% במסחר לאחר הסגירה. החברה, המתמחה בהעברת קול ברשתות אינטרנט, פירסמה אמש דו"ח רבעוני שענה על ציפיות וול סטריט. Net2Phone רשמה הכנסות בסך 34.7 מיליון דולר והפסד של 16 מיליון דולר או 27 סנט למניה.
lt/pgt

ltpgt
במניות הטכנולוגיה הכבדות נרשמו עליות קלות. אינטל התאוששה ב-0.7%, לאחר שירדה ב-3% במסחר הרגיל בעקבות דו"ח שלילי של אנליסט UP בנקורפ פייפר ג'פרי. אורקל עלתה ב-1% וסיסקו עלתה בשיעור דומה.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully