וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

עכשיו זה רשמי: Surfree נסגרת לאחר כישלון מודל אספקת שירותי אינטרנט בחינם

20.3.2001 / 10:50

המנויים יחויבו מעתה בתשלום; חברת האינטרנט היא אחת מה-ISP הגדולים בישראל עם כ-150 אלף מנויים

גיא הדס
ltpgt
חברת שירותי האינטרנט Surfree החליטה להפסיק את פעילותה. סרפרי היא ספקית שירותי אינטרנט שנתנה את השירות חינם למנוייה. על פי דיווחי החברה, סרפרי היא הספקית הרביעית בגודלה בישראל עם 150 אלף מנויים. אתמול דווח ב-TheMarker.com כי החברה עומדת בפני סגירה.
lt/pgt

ltpgt
החברה חתמה על חוזה עם בזק בינלאומי בניסיון להעביר בצורה מסודרת את לקוחותיה לחברת האינטרנט של בזק בינלאומי. החברה הבת של בזק תציע למנויים של סרפרי חבילות גלישה שיאפשרו את שמירת כתובת המייל הקיימת. המנויים יחלו לשלם עבור שירותי האינטרנט שעד כה קיבלו בחינם.
lt/pgt

ltpgt
למעשה, מנויי סרפרי יוכלו להתחבר לכל ספק שירות אחר שהם יבחרו מלבד בזק בינלאומי, כך שלהתקשרות החוזית בין בזק בינלאומי לסרפרי בעיקר משמעות שיווקית.
lt/pgt

ltpgt
Surfree תמשיך לספק שירותי אינטרנט בשבועות הקרובים, כדי לאפשר ללקוחות להתנתק באופן מסודר ולהתחבר לספק שירות אחר.
lt/pgt

ltpgt
אתמול אמר ל-TheMarker.com מנכ"ל החברה, אייל בנימין, כי עלו רעיונות לנסות ולמצוא דרך להימכר או להתמזג עם חברות אחרות, או לעבור לשירות בתשלום. בסופו של דבר הוחלט לסגור את החברה.
lt/pgt

ltpgt
סרפרי שייכת ל-FreeNet (פרי-נט), ש-47% ממניותיה מצויות בידי משווקת מחשבי ניורון, EIM, הנמצאת בשליטת יורם קליין ואברהם דולברג. 47% נוספים מצויים בידי קו מוביל, בבעלות אייל בנימין, ניר לסמן, איילת שמש ועופר ולד. עוד 6% מצויים בידי כמה משקיעים פרטיים, שהשקיעו בסרפרי בשלבים מאוחרים יותר.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully