וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

כפריס מרחיבה פעילותה לחו"ל: תקים סניף בהונגריה בהשקעה של 3.5 מיליון דולר

20.3.2001 / 12:11

הסניף של חברת התכשיטים ישתרע על שטח של 2,000 מטר ויעסיק כ-100 עובדים - מהם כ-40 ישראלים; ההתרחבות נועדה לתת מענה למשבר התיירות בארץ

אילן מוסנאים
ltpgt
שלושה חודשים לאחר כשלון הצעת הרכש למניות חברת DG הקנדית, מממשת חברת כפריס את מדיניות ההתרחבות שלה לחו"ל ומודיעה היום על פתיחת סניף חדש בהונגריה, בהשקעה של 3.5 מיליון דולר.
lt/pgt

ltpgt
מנכ"ל החברה, פיליפ גרינהולץ, הסביר ל-TheMarker.com כי ההחלטה באה במסגרת מדיניות החברה למצוא פתרונות למשבר התיירות בארץ על ידי הרחבת הפעילות לחו"ל.
lt/pgt

ltpgt
לדבריו, החברה מנהלת כיום מו"מ להמשך העמקת פעילותה בחו"ל, אולם בשלב זה הוא אינו יכול לדווח על עסקות נוספות, כיוון שהן לא הגיעו עדיין לכלל הבשלה.
lt/pgt

ltpgt
לדברי גרינהולץ, המרכז החדש שיוקם עד הקיץ - לאחר שהחברה ביצעה בדיקה מעמיקה לגבי השוק ההונגרי ומצאה שיש לו פוטנציאל תיירותי ומקומי גדול - יהווה את המרכז החשוב בהונגריה לתכשיטים, יהלומים וכו'.
lt/pgt

ltpgt
גרינהולץ ציין כי בסניף, שישתרע על שטח של כ-2,000 מטר, יועסקו בשלב הראשון כ-100 עובדים - מהם כ-40 עובדים ישראלים, שיוצבו בהונגריה לתקופה של כחצי שנה.
lt/pgt

ltpgt
כפריס מתכננת, מייצרת ומשווקת תכשיטים משובצי יהלומים ואבני חן שונות, מזהב ומפלטינה. עיקר מכירותיה הן לתיירים בארץ המבקרים באולמות התצוגה.
lt/pgt

ltpgt
החברה דיווחה אתמול על קבלת אישור סופי ממינהלת מרכז ההשקעות להרחבת מפעלה. אישור זה יקנה לחברה פטור ממס על הכנסותיה לתקופה של 10 שנים.
lt/pgt

ltpgt
כפריס סיימה את הרבעון השלישי של השנה עם הכנסות של 57.5 מיליון שקל ועם רווח נקי צנוע של 33 אלף שקל. מתחילת השנה הסתכמו הכנסות כפריס ב-190 מיליון שקל והרווח הנקי הסתכם ב-5 מיליון שקל.
lt/pgt

ltpgt
ההון העצמי של כפריס מסתכם ב-60 מיליון שקל, מתוך מאזן של 183 מיליון שקל. מניות החברה נסחרות בבורסה לפי שווי של 9 מיליון דולר, לאחר שצללו ב-30% מתחילת השנה.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully