וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

האקר ממשיכה להתרחב: פותחת בית תוכנה בבולגריה

20.3.2001 / 12:23

בהאקר מעריכים כי עד סוף השנה יועסקו בסניף החדש כ-500 עובדים מקומיים; הבחירה בבולגריה נבעה מקרבתה לישראל ומעלותו הנמוכה, יחסית, של כוח האדם

עינב בן יהודה
ltpgt
החיפוש אחר כוח אדם זול גורם לחברות היי-טק רבות לפתוח סניפים מחוץ לגבולות הארץ. חברות רבות פתחו סניפים בקפריסין ובהודו, בהם מועסקים מתכנתים הודים.
lt/pgt

ltpgt
במסגרת החיפוש אחר כוח אדם זול החליטו בחברת האקר תוכנה לפתוח בית תוכנה בבולגריה. בית התוכנה ינוהל על ידי עודד גרמנוב, והחברה מעריכה כי עד סוף השנה יועסקו בבית התוכנה כ-500 עובדים מקומיים וכ-10 עובדים ישראלים.
lt/pgt

ltpgt
מנכ"ל האקר תוכנה, גיל עדני, ציין כי בית התוכנה החדש כבר פועל, אך ייכנס לפעילות מלאה בעוד כחודש. עדני העריך את ההשקעה בסניף החדש בכמיליון דולר, וציין כי הבחירה בבולגריה כיעד להקמת הסניף החדש נבעה מקרבתה לישראל והעלות הנמוכה של כוח האדם בה.
lt/pgt

ltpgt
לדברי עדני, "הפעילות בסניף כבר החלה, שכרנו מבנה ואנחנו מבצעים מיונים של מועמדים. אנחנו מתכננים בעתיד להתרחב גם ליעדים נוספים".
lt/pgt

ltpgt
לפני כחודש הודיעה החברה על הקמת מרכז בניו יורק לקורסי הסבה והשמה למקצועות היי-טק בהשקעה ראשונה של 1.5 מיליון דולר.
lt/pgt

ltpgt
יו"ר החברה, טל שחור, צופה כי בשנת הפעילות הראשונה יעברו כ-2,000 איש קורסי הסבה. שחור הוסיף כי האקר מתכוונת לפתוח סניפים נוספים בוושינגטון, שיקגו, בולטימור ואירופה.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully