וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

קמפיין חדש לקידום חקיקת חוק "משכתנא מוכרת" בכנסת

20.3.2001 / 13:36

הקמפיין מבוצע ע"י משרד הפרסום גלר נסיס DARCY; ההשקעה במסע הפרסום ופעילות ההחתמה בשטח נאמדת בכחצי מיליון דולר

נורית שר
ltpgt
ההסתדרות החדשה, התאחדות הקבלנים והבונים והקרן לעידוד ופיתוח ענף הבנייה פתחו השבוע בקמפיין משותף לקידום חקיקת חוק "משכנתא מוכרת" בכנסת. הפעילות מלווה גם במערך של פעילויות שטח להחתמה על עצומת תמיכה ציבורית ביוזמה זו.
lt/pgt

ltpgt
את הצעת החוק לכנסת הגיש לפני מספר חודשים יו"ר ההסתדרות, ח"כ עמיר פרץ והיא עברה קריאה טרומית. עד סוף מאי תתקיים ככל הנראה הצבעה ראשונה בוועדת הכספים של הכנסת בנושא. לפי ההצעה, ריבית על משכנתא בסכום של עד 150 אלף דולר לדירת מגורים יחידה תוכר כהוצאה לצורכי מס.
lt/pgt

ltpgt
הקמפיין ופעולות ההחתמה וההסברה בשטח יימשכו עד סוף חודש מאי בעלות מוערכת של כחצי מיליון דולר. מסע הפרסום מבוצע על ידי משרד הפרסום גלר נסיס DARCY שטיפל כבר בעבר בקמפיינים של התאחדות הקבלנים והבונים בנושא המשכנתאות. חלקו הראשון של הקמפיין שיעלה עד פסח, מתבסס בעיקר על פרסום תשדירי "עדות" (טסטמוניאל) ברדיו, של אנשים הכורעים תחת נטל המשכנתא ותומכים ביוזמה להכרה בריבית על המשכנתאות.
lt/pgt

ltpgt
תשדירי הרדיו ישודרו ברשתות קול ישראל וב-12 תחנות הרדיו האזוריות. הקמפיין כולל גם פרסום מקוון באתרי אינטרנט מובילים וכן פרסום ממוקד למגזר הרוסי (עיתונים, רדיו ואתרי אינטרנט בשפה הרוסית). הבחירה לפנות דווקא למגזר זה נובעת מריכוזם הגבוה בקרב המבקשים לרכוש דירות באמצעות משכנתאות. השלב השני, שיעלה לקראת הדיון בוועדת הכספים, יכלול גורמי מדיה נוספים (עיתונות ארצית או טלוויזיה) שייבחרו בהתאם לאסטרטגיה שינקטו הגופים.
lt/pgt

ltpgt
פעילות השטח המלווה את מסע הפרסום מבוססת על 4 ניידות החתמה מיוחדות של ההסתדרות, המסתובבות בעיקר במפעלים (בתיאום עם ועדי העובדים של אותם מפעלים ועם ההסתדרות) ובצמתים ראשיים ברחבי הארץ. ניידות ההחתמה (הבנויות על רכבי טרנזיט) עוצבו במיוחד על ידי חברת קידום המכירות מיתוס.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully