וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

Mustop משיקה מערכת המאפשרת שליטה ובקרה על רכישות אישיות של עובדי חברות

20.3.2001 / 16:25

הרכישה מתבצעת באמצעות CD אישי בטכנולוגיית pre-paiment - פרי פיתוחה של חברת CDCOIN.Inc

שירות TheMarker.com
ltpgt
חברת האינטרנט Mustop, בבעלות דורי דנקנר, אלברט אלחדף וקרדן השקעות , הודיעה כי חתמה על הסכם שיתוף פעולה אסטרטגי עם חברת CDCOIN.Inc - ספקית טכנולוגיה למערכות תשלום מקוונות של הדור השלישי.
lt/pgt

ltpgt
במסגרת שיתוף הפעולה תשולב טכנולוגיית ה-pre-paiment של CDCOIN.Inc עם פלטפורמת המשלוחים הלוגיסטית של Mustop. המערכת מעניקה פיתרון לחברות המבצעות רכש מבוזר מעל גבי הרשת ומעוניינות להימנע מתשלום בכרטיסי אשראי ומהעיסוק בצד הלוגיסטי של הרכש והמשלוח. המערכת מספקת גם יכולת מעקב ובקרה על פעילויות אלו.
lt/pgt

ltpgt
המערכת מבוססת על עיקרון "תווי הקנייה" הווירטואליים, המוענקים לעובדי החברה על גבי CD, הניתן לטעינה חוזרת שמאפשרת לחברה לקבוע מראש עבור כל אחת ממחלקותיה את סכום הרכש המוקצה לה. סכום זה נצרב על גבי ה-CD בליווי סיסמה.
lt/pgt

ltpgt
שירות זה מיועד לענות על צרכי עסקים מרובי מחלקות, הצורכים כמות גדולה של מוצרי אלקטרוניקה (כמו מחשבים נישאים), ספרות מקצועית וכדומה - ישירות מארה"ב.
lt/pgt

ltpgt
בעתיד ישווקו "תווי הקנייה" הווירטואליים גם כפיתרון לחברות שיבקשו להעניק לעובדיהן כמתנת חג תלושי קנייה מחנויות בארה"ב.
lt/pgt

ltpgt
חברת Mustop מעניקה פלטפורמה לוגיסטית מקוונת, המאפשרת לחברות וליחידים לרכוש מוצרים מאתרים אמריקאיים וגם מכאלה שאינם מספקים משלוח לישראל.
lt/pgt

ltpgt
לאחרונה הכריזה Mustop על כניסתה לתחום ה-B2B תחת המותג Business Mustop 2, במסגרתו תעניק לחברות ולעסקים קטנים שירותי לוגיסטיקה ורכש של מוצרים מארה"ב.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully