וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

חברת האינטרנט הגרמנית, אנדמן, תשלב באתריה את הטכנולוגיה של אמיגוצ'ט הישראלית

20.3.2001 / 17:17

מיגוצ'ט מעריכה כי היקף העסקה בשנתיים הקרובות יגיע לכ-2 מיליון דולר

שירות TheMarker.com
ltpgt
חברת הסטארט אפ הישראלית אמיגוצ'ט, הודיעה כי חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם חברת אנדמן אינטרנט (Endemann Internet) הגרמנית, במסגרתו תשולב הטכנולוגיה של אמיגוצ'ט בכל אתריה של אנדמן. החברה מעריכה כי היקף העסקה בשנתיים הקרובות יגיע לכ-2 מיליון דולר.
lt/pgt

ltpgt
אמיגוצ'ט מפתחת ומשווקת טכנולוגיה ומוצרים הנותנים פתרון לבעיית פרטיות המשתמשים בשרותי צ'ט וקהיליה באינטרנט. אנדמן, הנסחרת בבורסת הנויר מרקט הגרמנית, היא חברת תוכן ולה מספר אתרים, דוגמת "צ'טוורלד" ו"צ'ט-סיטי", כמו גם חברת בת באוסטריה. אנדמן מדווחת על מעל מיליון משתמשים ביום העוברים באתריה.
lt/pgt

ltpgt
בבסיס הפתרון של אמיגוצ'ט עומדת מערכת המספקת לשני המקושרים באינטרנט מספר טלפון וירטואלי וקוד סודי, חד פעמי, להתקשרות. השניים מתקשרים לאותו מספר טלפון והמערכת מחברת ביניהם. בשלב זה הם יכולים לשוחח בטלפון ולהחליט על המשך הקשר.
lt/pgt

ltpgt
"המערכת מאפשרת למשתמשיה לדבר זה עם זה בטלפון מבלי לחשוף כל פרט אישי מזהה, כולל מספר הטלפון של כל אחד מהצדדים", אומר ד"ר יורם זולברג, מבעלי אמיגוצ'ט. "יתרונו המובהק של השירות הוא בשמירת הפרטיות המוחלטת בשיחות הטלפון. יתרון נוסף הוא היעדר הצורך בחומרה, או תוכנה מיוחדות אצל המשתמש".
lt/pgt

ltpgt
בישראל מפעילה אמיגוצ'ט את שירותיה במסגרת הפורטל תפוז. לדברי ד"ר זולברג, החברה מתעתדת להשיק את שרותיה במהלך התקופה הקרובה בשני פורטלים גרמניים נוספים וכן בפורטלים בשבדיה, ספרד ויפן.
lt/pgt

ltpgt
אמיגוצ'ט נוסדה במחצית שנת 2000 ולה קשר עסקי הדוק עם חברת י.א מיטווך ובניו המתמחה בתכנון, פיתוח, התקנה והטמעה של פתרונות מחשוב ותקשורת ונציגתן בישראל של NCR, Avaya ו-AT&T.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully