וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

צבאות הולנד וספרד החלו לרכוש מזרקים מתוצרת וייסמד הישראלית

21.3.2001 / 11:20

החברה מעריכה כי היקף היצוא בעסקות אלו יגיע לכ-9 מיליון דולר

שירות TheMarker.com
ltpgt
חברת המכשור הרפואי וייסמד הודיעה כי צבאות הולנד וספרד החלו לרכוש את מזרק ה-BIG מתוצרתה. המזרק מאפשר להציל את חייהם של פצועים ונפגעי אסונות ותאונות ע"י החדרת אינפוזיה ישירות למערכת הדם שבתוך העצם. היקף היצוא בעסקות מסוג זה, על פי הערכות החברה, יגיע לכ-9 מיליון דולר.
lt/pgt

ltpgt
הצבא ההולנדי ביצע הזמנה גדולה של המזרקים, ובימים אלה יוצא להולנד משלוח ראשון של מאות מזרקי BIG. במקביל, החלה וייסמד לייצא את המזרקים לצבאות שונים בנאט"ו, הפועלים בין היתר בבוסניה, כגון הצבא הספרדי.
lt/pgt

ltpgt
לדברי מנכ"ל וייסמד, מיקי פלינט, מזרק ה-BIG שפיתחה החברה, הרשום כפטנט עולמי, מאפשר להכניס במהירות ובקלות עירוי של נוזלים, דם או תרופות למערכת הדם שבתוך העצם. המזרקים מאפשרים מתן טיפול רפואי מיידי לאנשים שגופם לקה בהלם בעקבות התקפי לב, תאונות דרכים, אלימות, טביעות, התייבשות, כוויות ופעולות טרור. במצבי טראומה אלה אין כמעט אפשרות לבצע בשטח עירוי תוך ורידי, ומתן העירוי דרך העצם מציל את חיי הנפגע.
lt/pgt

ltpgt
חברת המכשור הרפואי וייסמד, היושבת באזור התעשייה קיסריה, מוחזקת בידי עמי לפידות, הבעלים של קבוצת לפידות , איתן ורטהיימר, ד"ר מרק וייסמן ומיקי פלינט.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully