וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

סאיטקס תשתף פעולה עם זירוקס בשיווק מדפסת ה-Scitex Versamark

21.3.2001 / 11:24

מנכ"ל סאיטקס: ההסכם עם זירוקס מהווה צעד חשוב במסגרת אסטרטגיית החברה להגביר את הצמיחה באמצעות שותפויות אסטרטגיות עם גופים מובילים

אלי דניאל
ltpgt
חברת סאיטקס הודיעה היום כי החברה הבת בבעלות מלאה, סאיטקס דיגיטל פרינטינג (SDP) , חתמה על הסכם לשיתוף פעולה עם חברת זירוקס, ולפיו השתיים ישתפו פעולה בשיווק המדפסת המהירה Scitex Versamark. מבחינת סאיטקס מדובר באפשרות לנצל את מערך השיווק, ההפצה והתמיכה הלוגיסטית של זירוקס ברחבי העולם.
lt/pgt

ltpgt
בשלב הראשון מתכוונת זירוקס לשווק את מדפסת ה-Versamark באירופה, ובמהלך המחצית השנייה של השנה יוחל שיווקן בצפון אמריקה. יש לציין, כי זירוקס אירופה כבר התקינה את מדפסת ה-Versamark הראשונה עבור רשות הדואר השוודית.
lt/pgt

ltpgt
יואב שלוש, מנכ"ל סאיטקס, מסר כי ההסכם הנ"ל מהווה צעד חשוב במסגרת האסטרטגיה של החברה להגביר את הצמיחה באמצעות שותפויות אסטרטגיות עם גופים מובילים. לדבריו, ההסכם מעיד על הכרתה של זירוקס ביכולות הטכנולוגיות המתקדמות של SDP ויאפשר לשתי החברות לממש בצורה מוגברת את פוטנציאל הצמיחה הקיים כבר עתה בתחום הדפוס הדיגיטלי. ההערכות בסאיטקס הן שההסכם החדש יתרום באופן משמעותי למכירות מדפסת ה- Versamark.
lt/pgt

ltpgt
מדפסת ה-Versamark MPS, שהוצגה לראשונה בשנת 1999, הינה מדפסת להדפסה בריצות קצרות ובאינפורמציה משתנה. מדפסת ה-Versamark BCP, שהושקה במהלך שנת 2000, מרחיבה את יכולות המדפסת ומציעה הדפסה דיגיטלית בצבע, במהירות של למעלה מ-2,000 עמודים בדקה.
lt/pgt

ltpgt
היקף המכירות של SDP במהלך הרבעון הרביעי של שנת 2000 הסתכם בכ-43.1 מיליון דולר, גידול של 11% לעומת המכירות ברבעון המקביל. בסיכום שנתי, הסתכמו מכירות SDP ב-152 מיליון דולר, גידול של 6% בהשוואה לשנת 1999. הרווח התפעולי של SDP ברבעון הרביעי הסתכם ב-4.6 מיליון דולר, והוא היווה כ-10.6% ממחזור המכירות הכללי של סאיטקס.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully