וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

אמבלייז חתמה עם מיקרוסופט על הסכם שת"פ לפיתוח מערכות

21.3.2001 / 11:56

הפיתוח יאפשר העברת קבצי וידיאו ומוסיקה לטלפונים סלולריים ולמכשירי יד נוספים, ויאפשר גישה לתכני ה-Windows Media של מיקרוסופט

אילן מוסנאים
ltpgt
חברת אמבלייז , לשעבר גיאו אינטראקטיב, חתמה על הסכם עם מיקרוסופט האמריקאית על הסכם לשיתוף פעולה בפיתוח ושילוב של טכנולוגיית ה-Windows Media של מיקרוסופט במערכות האמבלייז סיסטם.
lt/pgt

ltpgt
טכנולוגיית האמבלייז שהחברה פיתחה נועדה להעביר קבצי וידיאו ומוסיקה ב-Streaming באינטרנט, ומסוגלת לפעול ללא צורך בהתקנת תוכנה ייעודית אצל המשתמש.
lt/pgt

ltpgt
הפיתוח של החברות יספק פיתרון Streaming (זרימה), להעברת קבצי וידיאו ומוסיקה לטלפונים סלולריים ולמכשירי יד נוספים (כגון מכשירי פאלם פיילוט, מחשבים ניידים וכו'), ויאפשר גישה לתכני ה-Windows Media של מיקרוסופט.
lt/pgt

ltpgt
בהסכם נקבע, כי אמבלייז תפתח שבבי אמבלייז שיתאימו למכשירי הסלולר והפאלם פיילוט, וכן שרתים לספקי שירות התקשורת מבוססי חלונות 2000, שיהיו בעלי יכולות להעברת ה-Windows Media לחברות הטלקום.
lt/pgt

ltpgt
מנכ"ל אמבלייז, אלי רייפמן, אמר, כי מיקרוסופט ואמבלייז הן שותפות לחזון ולמחויבות להעברת מדיה דיגיטלית להמונים באמצעות הרשת. לדבריו, להסכם פוטנציאל משמעותי מבחינת ההכנסות שיניב לחברה בעתיד.
lt/pgt

ltpgt
דייב פסטר, מנהל חטיבת ה-Windows Media Technology של מיקרוסופט, אמר כי החברה רואה באמבלייז גורם משמעותי באספקת מערכות בעלות ניסיון תפעולי ומומחיות באינטגרציה לשירותי מדיה דיגיטליים אלחוטיים מתקדמים.
lt/pgt

ltpgt
החברות מסרו כי ישתפו פעולה במציאת פתרונות לספקי מכשירים סלולריים וספקי שירותי תקשורת.

למרות ההודעה על השת"פ מניית אמבלייז יורדת בשעה זו ב-0.6% בבורסת לונדון.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully