וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

אראלנט משיקה מערכת חדשה המספקת פיתרון IP כולל

21.3.2001 / 12:40

המערכת תספק יכולות העברת שירותי קול, נתונים ומידע על גבי האינטרנט בשיטת הפיתרון מקצה לקצה

שירות TheMarker.com
ltpgt
חברת אראלנט , המתמחה בפיתוח ואספקת פתרונות להעברת קול ונתונים על גבי רשתות IP, הודיעה על השקתה של מערכת חדשה מתוצרתה - ה-i-Tone MiniPrime - המציעה לספקיות תקשורת פיתרון IP כולל המותאם ללקוחות תאגידיים.
lt/pgt

ltpgt
ה-i-Tone MiniPrime תאפשר לספקיות התקשורת להעניק לתאגידים מרובי סניפים, לקומפלקסים ולבניינים רבי קומות פיתרון כולל להעברה של שירותי קול, נתונים ומידע על גבי רשת האינטרנט בזמן אמת בשיטת הפיתרון מקצה לקצה. המוצר החדש מאופיין במידות קטנות המאפשרות להטמיעו גם במערכות ארגוניות מסועפות, והוא מספק פיתרון גם לתאגידים בעלי חזון של רשתות וירטואליות פרטיות - VPN.
lt/pgt

ltpgt
ה-i-Tone MiniPrime משתלבת עם מוצרי הדגל של החברה, ה-i-Tone Prime המיועד לספקיות תקשורת וה-i-Tone Primo המיועד למשרדים ולמשתמשים פרטיים. שילובם של שלושת המוצרים מאפשר לאראלנט להציע ללקוחותיה פיתרון מקצה לקצה המהווה תשתית לשירותי ערך מוסף.
lt/pgt

ltpgt
אראלנט נסחרת בבורסה בת"א ומחזיקי המניות הראשיים בחברה הם קפל תקשורת הסינגפורית, אראל תקשורת, נורטל הקנדית, אלרון ופועלים תקשורת . החברה מעסיקה מעל ל-100 עובדים במשרדיה השונים ברחבי העולם. מרכז הפיתוח של החברה נמצא ביבנה ולה משרדים בניו ג'רזי, הונג קונג, סינגפור ומיאמי.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully