וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

לאומי קארד בקמפיין ראשון בסדרה לכרטיס האשראי לאומי ויזה

21.3.2001 / 12:39

הקמפיין, בהשקעה של כמיליון דולר, הופק ע"י משרד הפרסום מקאן קשר בראל

נורית שר
ltpgt
חברת לאומי קארד מעלה היום לאוויר, באמצעות משרד הפרסום מקאן קשר בראל, קמפיין טלוויזיה לכרטיס האשראי הראשון שהשיקה החברה - לאומי ויזה. ההשקעה בשלב זה של הקמפיין נאמדת בכמיליון דולר.
lt/pgt

ltpgt
קמפיין הטלוויזיה הנוכחי הוא ראשון בסדרה של 3 סרטונים, ומתבסס על מסע הפרסום התדמיתי של פובליסיס אריאלי שהציג בנק לאומי בינואר השנה, ושעלה תחת הסיסמה: "לאומי פותח לי מחר חדש".
lt/pgt

ltpgt
מסע הפרסום נועד גם להעביר מסר, כי לאומי קארד מעניקה ללקוחותיה מוצרים פיננסיים בעלי יתרונות, כמו הזכות לשלם פעם בחודשיים במקום פעם בחודש, קביעת גובה התשלום ועוד. הקמפיין הנוכחי יעלה תחת הסיסמה: "לאומי ויזה - כרטיס האשראי שפותח לך מחר חדש, כבר היום".
lt/pgt

ltpgt
תמר אחיטוב, סמנכ"ל השיווק של לאומי קארד, מסרה כי בחודשיים וחצי האחרונים, מאז השקת הכרטיס, הנפיקה החברה יותר מ-250 אלף כרטיסים - נתון המצביע על קצב הצטרפות גבוה מהמצופה.
lt/pgt

ltpgt
"למרות שקצב ההצטרפות מצוין, אנו מאמינים כי כשמשיקים מוצר חדש, חשוב למצב אותו בעיני הציבור בצורה נכונה. בקמפיין כזה אנו מניחים לפני קהל לקוחותינו כיצד אנו תופשם את כרטיס האשראי - הן באופן רציונלי והן אמונציונלי", הסבירה אחיטוב ל-TheMarker.com.
lt/pgt

ltpgt
אחיטוב הוסיפה, כי בלאומי קארד מצפים להנפיק 600 אלף כרטיסים עד יוני, כשהפוטנציאל הראשוני של הכרטיסים מגיע לכמיליון.
lt/pgt

ltpgt
יהודה ברגר, מנהל הפרסום של לאומי, מסר כי סרטון הפרסומת ילווה בשיר של נעמי שמר, "מחר". "לצד השיר וכהמשך ישיר שלו אנו פוגשים דמויות ישראליות שונות לאורך התקופות - החל משנות החמישים ועד ימינו אנו. דמויות אלו נמצאות בתוך סיטואציות שונות, חלקן פרטיות ואישיות, חלקן בעלות גוון לאומי מובהק, אך המשותף הוא שבכולן עומדים גיבורי הסצינות בפני מחר חדש".
lt/pgt

ltpgt
קרדיטים: מפיקה - שביט יגן תבור; תקציבאית - אורית שצברג דנן; תקציבאית בכירה - ליאת צדרבויים; מנהלת קבוצת לקוחות - עדית בר אור פרידמן; פלנרית - אורית גניס; מדיה פלנר - דן אלעזרי; קופי - בני ברונסקי; ארט - סיגל עבודי, גליה קדם; סמנכ"ל קריאייטיב - אורן פרנק; במאי - שחר סגל; הפקה - אולפנות.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully