וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

Telecom Italia Lab משקיעה 2 מיליון דולר בג'רוזלם גלובל ונצ'רס ומצטרפת כשותף אסטרטגי חדש

21.3.2001 / 16:21

תסייע באיתורן ובהערכתן של חברות, בעיקר בתחום טכנולוגיות האינטרנט

שירות TheMarker.com
ltpgt
ג'רוזלם גלובל ונצ'רס (JGV) הודיעה כי היחידה העסקית של טלקום איטליה, Telecom Italia Lab, המתמחה בהון סיכון ובפיתוחים טכנולוגיים חדשניים, משקיעה 2 מיליון דולר ב-NetLaunch, קרן הון סיכון המנוהלת על ידי ג'רוזלם גלובל.
lt/pgt

ltpgt
Telecom Italia Lab תצטרף לקבוצת השותפים האסטרטגיים של NetLaunch במתן ייעוץ לצוות הנהלת הקרן, לצורך סיוע באיתורן ובהערכתן של חברות המפתחות פתרונות בתחום ה-ICT ובעיקר בתחום טכנולוגיות האינטרנט.
lt/pgt

ltpgt
כמו כן, Telecom Italia Lab תצטרף לשותפותיה האסטרטגיות הנוספות של JGV במתן ייעוץ לחברות הפורטפוליו שלה, העובדות כיום על פיתוח פתרונות מתקדמים בנושא טכנולוגיות מבוססות תוכנה בתחום התקשורת.
lt/pgt

ltpgt
קבוצת טלקום איטליה מספקת מעבר לשירותי טלקומוניקציה מסורתיים גם שירותי IT ו-ISP, בנוסף לתקשורת סלולרית. Telecom Italia Lab היא, כאמור, היחידה העסקית של טלקום איטליה שהוקמה לאחרונה למטרות איתור, הערכה, פיתוח וניהול הזדמנויות עסקיות חדשות.
lt/pgt

ltpgt
ג'רוזלם גלובל ונצ'רס מורכבת מקבוצה של קרנות הון סיכון בשווי של 200 מיליון דולר. החברה מתמקדת בחברות סטארט אפ בשלביהן המוקדמים, בעיקר בתחומי הטלקומוניקציה, טכנולוגיות תשתית לאינטרנט ואמצעים רפואיים. בין המשקיעים בקרן: NDS, כלל תעשיות אלקטרוניקה , יורוקום תקשורת, AOL-טיים וורנר 10003651-MRQ וקומברס .
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully