וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

חגיגת שכר גם בקיש קירור: שלושת הבכירים מרוויחים 1.5 מיליון שקל בשנה כל אחד

21.3.2001 / 18:52

הכנסות החברה ברבעון הרביעי הסתכמו ב-12 מיליון שקל והרווח הנקי ב-950 אלף שקל

שלומי גולובינסקי
ltpgt
במהלך החודשים האחרונים התנהל מאבק מר סביב רכישת השליטה בחברת קיש קירור הבורסאית. יואל קיש, בעל השליטה הוותיק, ביקש לעשות קצת לביתו, ולמכור את מניות השליטה שברשותו למשקיע בשם תומס הרדי.
lt/pgt

ltpgt
מנכ"ל החברה דאז, צפריר בכנר, התנגד ואף פנה לבתי המשפט במטרה לעצור את עסקת המכירה שביקש קיש לבצע. המאבק הגיע אפילו לפתחו של בית המשפט העליון. בסופו של דבר מכר יואל קיש את מניות השליטה לבכנר, ועם פרסום הדו"חות הכספיים של החברה לשנת 2000, מתבררת הסיבה למאבק שניהל בכנר.
lt/pgt

ltpgt
קיש קירור הציגה גידול במחזור במכירות שלה ברבעון הרביעי של השנה ל-12.7 מיליון שקל, לעומת מכירות של 9.9 מיליון שקל ברבעון המקביל. גם הרווח הנקי צמח ברבעון הרביעי והגיע ל-950 אלף שקל. בסיכום שנתי הציגה קיש רווח נקי של 4.25 מיליון שקל, במחזור מכירות של 52 מיליון שקל.
ltbrgt
lt/bgtחגיגת שכרltbgt
האמת, הרווח השנתי היה יכול להיות גבוה עוד יותר, אלמלא חגיגת שכר שהגיעה, כך מסתבר, גם לקיש קירור. שלושת הבכירים בקיש קירור סיימו את שנת 2000 עם משכורת שנתית של 1.5 מיליון שקל כל אחד. המדובר ביואל קיש, יו"ר הדירקטוריון, צפריר בכנר, מנכ"ל משותף, ואברהם צולמן, המסיים את עבודתו בחברה בימים אלה.
lt/pgt

ltpgt
גם חילופי השלטון בקיש קירור לא אמורים להביא את חגיגת השכר לידי סיום. בעל השליטה החדש, צפריר בכנר, חתם על הסכם עסקה שמותיר אותו בתפקידו הנוכחי ובשכרו הנוכחי. בנוסף, ימונה לצדו של בכנר מנכ"ל נוסף, ששכרו יהיה זהה לשכר של בכנר, והוא ימונה מטעם קבוצת המשקיעים שרכשה את השליטה בחברה ביחד עם בכנר.
lt/pgt

ltpgt
שני המנכ"לים יהיו גם זכאים למענקי רווח שונים. קבוצת הרוכשים תהיה זכאית מצדה לדמי ניהול שנתיים, בתמורה לשירותי יעוץ שתעניק לקיש קירור.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully