וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

סביט, תערוכת התקשורת והמחשוב הגדולה בעולם, תיפתח ביום חמישי בבוקר בהאנובר, גרמניה

21.3.2001 / 22:59

במסגרת התערוכה, שמעליה מרחף ענן גדול בדמותו של המשבר בתעשיית ההיי-טק, יציגו יותר מ-100 חברות ישראליות

גתית פנקס
ltpgt
ltbgt
(האנובר)
lt/bgt
מחר בבוקר תיפתח בהאנובר, גרמניה, תערוכת התקשורת והמחשוב הגדולה ביותר בעולם, הרי היא תערוכת סביט (CeBIT). כמדי שנה, גם התערוכה של השנה הנוכחית עומדת לקבוע שיא חדש בכל הקשור לגודל שטחי התצוגה, למספר המציגים ולמספר המבקרים.
lt/pgt

ltpgt
במהלך כשבוע ימים יבקרו עשרות אלפי בני אדם בביתנים של יותר מ-8,100 חברות, על גבי שטח תצוגה בלתי נתפס של לא פחות מ-422 אלף מטר רבוע.
lt/pgt

ltpgt
המספרים גדולים, הביתנים בוודאי יהיו מרשימים, עם השקעה אדירה והפקה נוצצת מתמיד יש לשער, אבל ברור כי כמעט את כולם יעסיק עניין אחד: מה צופן העתיד לתעשיית התקשורת וכיצד היא תיחלץ מהמשבר הנוכחי אליו נקלעה.
lt/pgt

ltpgt
אין לשכוח שתערוכת סביט הקודמת נערכה בשיאו של טירוף ההיי-טק, כאשר בורסת הנאסד"ק הרקיעה שחקים, חלום האינטרנט עדיין שלט בשורות, וסקטור התקשורת ייצר הייפ מדהים. הכל היה לוהט: סלולר, אינטרנט נייד, Internet appliances, תשתיות תקשורת - בתקופה ההיא נוסדו אינספור חברות שחלקים הולכים וגדלים מהן עומדות להתייבש ולהיסגר, אם גורל זה עדיין לא הגיע אליהן.
lt/pgt

ltpgt
המדינה המובילה מבחינת מספר החברות המציגות היא כמובן גרמניה, שלה זה מגרש משחקים מקומי. במקום השני מצויה דווקא לא אחת מהמעצמות המערביות, אלא טייוואן, עם כמעט 530 חברות רשומות. אחריה, ניצבת ארה"ב עם כ-480 חברות רשומות, ובמקום השביעי ממוקמת ישראל, עם נציגות מכובדת של 106 חברות. סביר להניח כי עוד כמה ישראלים יציגו תחת דגל זר, אמריקאי כמובן.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully