וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

שיתוף פעולה בין אורסוס וויטריה

22.3.2001 / 12:38

זאת, על מנת ליצור פיתרון שקוף להעברת מידע עסקי ויישומים במכשירים ניידים

שירות TheMarker.com
ltpgt
אורסוס סולושנס, ספקית פתרונות תשתית לאינטגרציה מהירה של מסחר בין עסקים באינטרנט ובין מערכות סלולריות לאינטרנט, הודיעה על שיתוף פעולה עם חברת ויטריה המספקת פלטפורמות לעסקים אלקטרוניים. במסגרת שיתוף הפעולה, יציעו החברות פיתרון שקוף להעברת מידע עסקי ויישומים במכשירים ניידים.
lt/pgt

ltpgt
החברה מציינת כי על פי ההסכם, תשלב אורסוס את מוצר ה-iGlue Wireless ואת ה-iGlue ,Web בתוך פלטפורמת המסחר האלקטרוני BusinessWare של ויטריה, המבצעת אוטומציה של תהליכים עסקיים קריטיים בארגונים גדולים.
lt/pgt

ltpgt
ויטריה מתמחה בשילוב היישומים בארגונים, בעוד אורסוס מתמחה באינטגרציה של צד המשתמש, ביישומים האוספים מידע ושירותים ממקורות שונים ומציגים אותם בכל מכשיר המחובר לאינטרנט - אלחוטי או קווי.
lt/pgt

ltpgt
החיבור בין הטכנולוגיות שפיתחו שתי החברות, תאפשר ללקוחות להפוך את המידע שלהן זמין למכשירים סלולריים בתוך ימים. השילוב של iGlue Wireless ו-iGlue Web מוטמע על מנת להגביר את התשואה על ההשקעה שכבר בוצעה ביישומי עסקים אלקטרוניים קיימים. זאת במטרה להגביר את הפרודוקטיוויות והקשר האינטראקטיווי בקרב צוותי המכירות והשירותים.
lt/pgt

ltpgt
החברה הוסיפה כי ההסכם יאפשר להתמודד עם אתגרי המעבר לאינטרנט הסלולרי ויספק סוגים ואפשרויות חדשות של מכירה, תמיכה, שרשרת אספקה ותעבורת יישומים.
lt/pgt

ltpgt
אורסוס סולושונס נוסדה בשנת 1999 בידי אריה פיינגולד, מייסדן של מרקורי אינטארקטיב ודייזי, ועמיר ויינברג שפיתח את הטכנולוגיה. אורסוס מנוהלת ממאונטיין וויו, קליפורניה, ומחזיקה מרכז פיתוח בישראל וחברות בנות בלונדון ובדרום מזרח אסיה.
lt/pgt

ltpgt
החברה מעסיקה כ-160 עובדים. עד כה, החברה גייסה 68 מיליון דולר בשלושה גיוסים. בין בעלי מניותיה: קומסור (חברה בת של קומברס טכנולוגיות), כור 649012-MRQ , כלל תעשיות , קרן סידר, מזרחי השקעות , מודגל טק , אפסילון, איש העסקים איתן ורטהיימר וסינגפור טלקום (סינגטל).
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully