וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

מנכ"ל עמיגר: "הירידה במכירות היא תוצאה של יציאה מהפעילויות שאינן מרוויחות וחיזוק הפעילויות המניבות"

22.3.2001 / 12:53

הרווח הנקי השנתי הסתכם ב-1.8 מיליון שקל; ברבעון הרביעי הציגה החברה הפסד של 218 אלף שקל

גולן פרידנפלד
ltpgt
מדו"חותיה של חברת עמיגר , הנשלטת על ידי מיחשוב ישיר תוכנה , עולה כי היא מסיימת את שנת 2000 עם רווח של 1.8 מיליון שקל, אך החולשה של ענף ההיי-טק ברבעון הרביעי לא פסחה גם עליה. החברה עברה להפסד של כ-218 אלף שקלים שהצטמצם במעט (ל-184 אלף שקלים) אם מכלילים את רווחי החברות הבנות שלה.
lt/pgt

ltpgt
המכירות הרבעוניות הסתכמו ב-9.5 מיליון שקל ומשקפות ירידה של 14% לעומת הרבעון המקביל. גם בשורת הרוווח התפעולי עברה החברה להפסד של 206 אלף שקל ברבעון הרביעי, מרווח של 68 אלף שקל ברבעון המקביל של 1999. המכירות השנתיות הצטמקו ב-16% והסתכמו ב-40 מיליון שקל.
lt/pgt

ltpgt
מנכ"ל החברה, יונתן קורפל, שהוא גם המנכ"ל של מיחשוב ישיר תוכנה, מסר כי עמיגר (ש-90% ממניותיה נרכשו על ידי מיחשוב ישיר במהלך שנת 2000) עברה כבר מזמן לרווחיות. "הירידה במכירות החברה בשנת 2000 נובעת מהחלטתנו להבריא את החברה, וזאת על ידי התמקדות בריצוי לקוחותיה הקיימים של החברה ושיפור השירות, וכן על ידי קיצוץ פעילויות שלא הניבו רווחים משמעותיים לחברה. שנת 2001 תוקדש לכיבוש שוק ה-ERP בארץ ולהרחבת מאגר הלקוחות שלנו", אומר קורפל.
lt/pgt

ltpgt
קורפל מעריך כי למרות הקשיים הפוקדים כעת את שוק ההיי-טק בכלל ושוק התוכנה בפרט, הרי שלהערכתו בשנת 2001 צפויה החברה לדווח על גידול במחזור המכירות, שיבוא לידי ביטוי כבר ברבעון השני בשנת 20001.
lt/pgt

ltpgt
עמיגר מפתחת בעיקר תוכנות ERP לניהול עסקי כולל של מפעלים וארגונים בתחום הפיננסי והלוגיסטי, וכן תוכנות הנתפרות בדיוק לפי הזמנה של לקוחותיה, שבהן ניתן למצוא את יורוקום, קואפרטיב דן, רשות השידור, איטונג ועוד.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully