וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

Business Layers חתמה על הסכם לשת"פ אסטרטגי עם Syntegra החברה הבת של בריטיש טלקום

22.3.2001 / 13:33

Syntegra תציע ללקוחותיה את חבילת הפתרונות הכוללת של שתי החברות

שירות TheMarker.com
ltpgt
חברת הטכנולוגיה הישראלית-אמריקאית, Business Layers, הודיעה כי חתמה על הסכם לשיתוף פעולה אסטרטגי עם חברת Syntegra, החברה הבת של חברת התקשורת BT (בריטיש טלקומוניקציה). Syntegra היא חברת ייעוץ טכנולוגי בתחום ה-IT האחראית על הטמעת מערכות חדשות ללקוחות BT.
lt/pgt

ltpgt
החברה צופה כי מהלך זה יחשוף את פתרונות ה-eProvisioning של Business Layers בפני השוק הרחב של לקוחות BT ברחבי העולם.
lt/pgt

ltpgt
חבילת השירותים הכוללת של Syntegra ו-Business Layers מיועדת לאפשר לארגונים לקצץ בהוצאות האדמיניסטרטיוויות הכרוחות בניהול מערך משאבי ה-IT של עובדיהן ולעקוב אחר תנועות כוח האדם בארגון. Syntegra תציע ללקוחותיה את חבילת הפתרונות הכוללת של שתי החברות.
lt/pgt

ltpgt
Syntegra הפכה ביולי 2000 לחלק מחברת BT Ignite שלה הכנסות של כמיליארד דולר בשנה והיא מעסיקה יותר מ-5,000 עובדים באירופה, ארה"ב ואסיה.
lt/pgt

ltpgt
Business Layers מפתחת תשתיות תוכנה לשוק העסקי (e-business) המתוכננות להעלות את הפרודוקטיוויות והאבטחה של ארגונים גלובליים. בחברה השקיעו משקיעים בינלאומיים כמו: Novell ,Garage.com ,Gemini Capital ,Formula Ventures ,Ascent Venture Partners ,Canaan Partners ו-Israel Seed Partners. הנהלת החברה ממוקמת בניו-ג'רזי, ארה"ב, ומרכז הפיתוח נמצא ברעננה. לחברה משרדי שיווק ומכירות בארה"ב, אירופה וישראל.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully