וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

חברת הסטארט אפ SANPro השלימה גיוס סיד של 2.5 מיליון דולר מסקויה קפיטל

22.3.2001 / 14:00

החברה, העוסקת בפיתוח פתרונות לשיפור ביצועים ואמינות רשתות אחסון נתונים - SAN, נוסדה רק לפני חודשיים על ידי יורם נוביק

שירות TheMarker.com
ltpgt
קרן ההון סיכון הישראלית-אמריקאית סקויה קפיטל הודיעה היום כי השקיעה 2.5 מיליון דולר בחברת הסטארט אפ SANPro, במסגרת גיוס seed.
lt/pgt

ltpgt
SANPro פועלת בתחום רשתות אחסון הנתונים (SAN - Storage Area Networks), ומפתחת פתרונות לשיפור הביצועים, האמינות והזמינות שלהן. הפתרונות שמפתחת SANPro אמורים לנצל את הפוטנציאל הטמון בשימוש משולב של רשתות SAN, LAN וWAN - Wide Area Networks-, על מנת להשיג אמינות מקסימלית באחסון ותעבורת הנתונים, מבלי לפגוע בביצועי המערכת. כל זאת, תוך קיצוץ משמעותי בעלויות בהשוואה לשאר המוצרים הקיימים כיום בשוק.
lt/pgt

ltpgt
על פי מחקר של Data Quest שוק אחסון הנתונים יגדל מ-31.7 מיליארד דולר ב-1999 ל-72.3 מיליארד דולר בשנת 2003. חלקו של שוק ה-SAN צפוי לגדול מ-3.1 מיליארד דולר ל-24.6 מיליארד דולר במהלך אותו פרק זמן.
lt/pgt

ltpgt
כמו בהשקעות קודמות, צירפה סקויה למועצת המנהלים של החברה גם נציג של חברת סיסקו סיסקו , שהיתה שותפה שווה בקרן ההון סיכון הישראלית הראשונה של סקויה, ומושקעת גם בקרן הנוכחית. הדירקטור החדש של SANPro יהיה יורם שניר, מנהל פיתוח עסקים של סיסקו בישראל. בראש מועצת המנהלים עומד שמיל לוי, שותף בסקויה.
lt/pgt

ltpgt
יורם נוביק, שייסד את החברה רק בינואר 2001, ומשמש בתפקיד המנכ"ל, הסביר כי "ככל שחשיבות הנותנים בארגונים גדלה, דרישות הביצועים והאמינות מרשתות הSAN גדלות בהתאם. SANPro מספקת ללקוחות אלו את היכולת להפיק את המירב מהמידע שברשותם".
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully