וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

ווקלטק מציגה את שרת ה-SIP לתמיכה ברשתות H.323 בתערוכת ceBit

22.3.2001 / 16:51

המוצר הוא שלב בתהליך לפתרון מלא של Softswitch

שירות TheMarker.com
ltpgt
חברת ווקלטק תקשורת הודיעה כי הציגה היום, במהלך כנס Spring 2001 Voice On the Net את שרת SIP תומך VSS 4000, המאפשר חיבוריות בין רשתות H.323 קיימות לרשתות מבוססות SIP שהוא פרוטוקול איתות לטלפוניה, שיחות ועידה, התרעה על אירועים והעברה הודעות מיידיות.
lt/pgt

ltpgt
"ה-VSS 4000 תוכנן כך שייתן תמיכה בפרוטוקול SIP עבור רשתות H.323 המרכזות כיום את החלק הארי של קווי טלפונית ה-IP המייצרות הכנסות לחברות הטלפוניה", אמר עירא פלטי, נשיא החטיבה העסקית של ווקלטק. "ה-VSS 4000 תוכנן כחלק מה-Gatekeeper 1000 של ווקלטק, המותקן ברשתות תקשורת קיימות רבות".
lt/pgt

ltpgt
ווקלטק מציינת כי בסיס ההתקנות שלה כולל מעל 116 אלף קווים הפרושים על פני למעלה מ-100 מדינות, ומעבירות כרבע מיליארד דקות לחודש, על פי דו"ח האנליסטים של iLocus מדצמבר 2000. פלטפורמת H.323 של ווקלטק, המספקת את התשתית לרשתות תקשורת רווחיות, בהיקף גדול, נמצאת בהליכי פיתוח מהיר של ארכיטקטורה פתוחה המבוססת על שרת SIP.
ltbrgt
lt/bgtשרת SIP יאפשר שירותים מתקדמיםltbgt
שרת SIP מאפשר ללקוח לתקשר עם טלפוני SIP, מחשבי SIP PC ו-gateway SIP Media. טכנולוגיה זו מאפשרת, באמצעות טלפונים מתקדמים - בחלקם מבוססי PC, עם אינטגרציית WEB, הצגה גרפית ושילוב של סוגי מולטימדיה שונים, כולל וידאו. כמו כן, מתאפשרים שירותים מתקדמים כמו שיחות ועידה רבות משתתפים, סינון שיחות, ניתוב אישי והכוונה אישית של השיחה, מסחר אלקטרוני מבוסס קול, הודעות בורסה, העברת הודעות מיידית והפצת משחקים.
lt/pgt

ltpgt
VSS 4000 נמצא כעת בשלב הבתא ומדגים בתערוכת VON חיבוריות דו צדדית של ה-H.323 וה-SIP. המוצר יודגם במסיבת העיתונאים שתקיים ווקלטק ב-24 במארס, במהלך תערוכת ceBit בהנובר, גרמניה. השחרור הרשמי של ה-VSS 4000 מתוכנן לסוף מארס.
lt/pgt

ltpgt
עוד הוסיפה החברה כי SIP הוא מרכיב מפתח באסטרטגיה שלה, ומהווה צעד ראשון בהרחבת בסיס טכנולוגיית H.323 לתמיכה בפתרון Softswitch. מתג זה הוא ה"מוח" של רשתות הטלפוניה העתידיות - המספקות מיתוג, בקרת קול ואיתות, ניתוב וחיבוריות. ה-Softswitch מיועד לספק את היתרון של פיתוח מהיר, ניסוי שוק, התקנה ושדרוג מהירה של שירותים חדשניים המגדילים את הכנסות ספק השירות.
lt/pgt

ltpgt
ווקלטק תקשורת היא ספקית פתרונות מבוססי תוכנה, לפרישת הדור הבא של פלטפורמות טלפוניה מבוססות פרוטוקול אינטרנט (IP) בשיחות בינלאומיות ועירוניות ותמיכה בשירותים נלווים.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully