וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

וול סטריט: מניות המוליכים למחצה מזנקות; אינטל עולה ב-6%, רמבוס ב-11%

22.3.2001 / 17:25

לוסנט יורדת ב-5.5% בעקבות קיצוץ הנפקת Agere; מיקרוסופט עולה למרות הורדת תחזיות

דפנה מאור
ltpgt
מניות המוליכים למחצה התעלמו מדו"ח שלילי שהוציא ליהמן ברדרס היום, ופתחו את המסחר בעליות שערים נאות. מדד המוליכים למחצה של בורסת פילדלפיה עולה ב-5%. מובילות את העליות רמבוס (סימול RMBS) שעולה ב-11.3%, ואינטל 10003622-MRQ שעולה ב-4.4%. במניות הטלקום נרשמות ירידות בעקבות הנפילות בבורסות אירופה.
lt/pgt

ltpgt
מיקרוסופט עולה ב-2.2%, למרות שהיום הוריד האנליסט ריק שרלונד מגולדמן סאקס את תחזיותיה לשנתיים הקרובות, והוא חוזה צמיחה אפסית ברווחיה.
lt/pgt

ltpgt
ליהמן ברדרס החל לסקר היום 6 חברות הייצרות שבבים אנלוגים. הבנק הזהיר כי מניות אלו עומדות בפני האטה ניכרת בעסקיהם וביקוש נמוך. ליהמן העניק לנשונל סמיקונדקטורס (סימול NSM) ואנלוג דווייסז (סימול ADI). למרות זאת עולות השתיים ב-1.4% ו-1.5% בהתאמה.
lt/pgt

ltpgt
מוטורולה (סימול MOT) עולה ב-1.4%. החברה הודיעה היום בתערוכת סביט בגרמניה כי ברבעון הראשון תרשום הפסד, שכן "מבחינתנו אנחנו נמצאים במיתון", אמר נשיא החברה, רוברט גראוני. מוטורולה פיטרה החודש אלפי עובדים, וצפויה לרשום הפסד של 7 סנט למניה ברבעון. עם זאת, אמר גראוני כי החברה צפויה לשוב לרווחיות במחצית השנייה של השנה. כמו כן דיווחה החברה היום על עסקה לאספקת חצי מיליון טלפוני GPRS למעפילת טלקום גדולה באירופה.

מניות המתחרות, נוקיה ואריקסון, יורדת ב-3.2% ו-7.2% בהתאמה לנפילתן באירופה.
lt/pgt

ltpgt
לוסנט הודיעה היום על קיצוץ נוסף במחיר היעד להנפקת חטיבת Agere. החברה תגייס 4 מיליארד דולר, ככל הנראה, אם תצליח להוציא אל הפועל את תוכניותיה להנפקה בשבוע הבא. בעקבות זאת נופלת מניית לוסנט ב-5.5%.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully