וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

UMI משיקה בישראל את דגמי איסוזו 2002 בקמפיין חדש

22.3.2001 / 18:12

משרד הפרסום דובצקי זקס הפיק את הקמפיין בהשקעה של כמיליון שקל

שירות TheMarker.com
ltpgt
בתחילת השבוע הבא מעלה יבואנית דגמי איסוזו לישראל, UMI - יוניברסל מוטורס, קמפיין חדש להשקת דגמי טרופר ואיפון 2002 בארץ.
lt/pgt

ltpgt
משרד הפרסום דובצקי זקס הפיק את הקמפיין בהשקעה של כמיליון שקל. מסע הפרסום יכלול מודעות בעיתונות הארצית, המקומית והסקטוריאלית, שילוט חוצות ותשדירי רדיו. הקמפיין יעלה תחת הסיסמה: "איסוזו לפני כולם", שנועדה לבטא את מובילות הדגמים במכירות ובהצגה מוקדמת של דגמי 2002 לפני החברות האחרות.
lt/pgt

ltpgt
הקמפיין החדש הוא קמפיין תדמיתי שנועד להדגיש את המראה של הרכבים ואת החבילה האטרקטיווית המוצעת לרוכש.
lt/pgt

ltpgt
ירון גורטלר, מנהל מותג איסוזו בחברת UMI, מסביר כי "איסוזו היא חברה קטנה באופן יחסי, המתמודדת בשוק מול שחקנים גדולים. מערך המוצרים של החברה הכולל רכבי שטח, טנדרים ומשאיות, קטן באופן משמעותי ממתחרותיה, המציעות קו רחב של מוצרים גם בתחום המכוניות הפרטיות. החברה בוחרת להשקיע בפרויקטים תדמיתיים במקום בפרסום מכירתי, כדי לבנות את ערך המותג, ובכך ליצור לעצמה יתרון תחרותי".
lt/pgt

ltpgt
להערכת גורטלר, תדמית המותג בתחום רכבי השטח היא אחת הסיבות העיקריות לרכישתו, זאת במידה שהרכב מקרין סטטוס, מעמד ותדמית.
lt/pgt

ltpgt
גורטלר ציין כי בשנת 2000 הוכפלו מכירות איסוזו טרופר בארץ לעומת 1999 עם מכירת 1,200 רכבים. לטענתו, היקף מכירות זה מציב את החברה במקום השני בשוק, ועם נתח שוק שאינו פרופורציונלי ביחס לגודלה האמיתי של החברה.
lt/pgt

ltpgt
יוניברסל מוטורס ישראל מייבאת, משווקת ומעניקה שירות לדגמי ג'נרל מוטורס מארה"ב, דגמי אופל וסאאב מאירופה ודגמי איסוזו מיפאן. החברה מייבאת מגוון כלי רכב הכולל רכבים משפחתיים של שברולט ואופל, מכוניות מנהלים ויוקרה של סאאב, שברולט, ביואיק וקאדילק, ומסחריות ורכבי השטח של שברולט ואיסוזו.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully