וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

קומברס מדגימה פלטפורמת "תוכן על פי דרישה" של מיזם וויידבנד

22.3.2001 / 18:11

במסגרת ניסוי המודגם על רשת ה-ADSL של דויטשה טלקום בביתן קומברס בתערוכת סביט בגרמניה

שירות TheMarker.com
ltpgt
חברת קומברס , ספקית מערכות תוכנה וחומרה לשירותי מולטימדיה ברשתות תקשורת, הודיעה כי היא עורכת בתערוכת סביט 2001 בגרמניה הדגמה של שירות "תוכן על פי דרישה" של מיזם וויידבנד על גבי תשתית רשת הפס הרחב ADSL של דויטשה טלקום.
lt/pgt

ltpgt
השירות מאפשר הפצה, אירוח וניהול של יישומים שונים, כגון וידיאו ומשחקים על פי דרישה, לימוד מרחוק, יישומי פס רחב לעסקים ויישומים אחרים הדורשים פס רחב.
lt/pgt

ltpgt
וויידבנד (Wydeband) הוא שיתוף פעולה בין קומברס לרדוור , ספקית פתרונות ניהול תעבורה באינטרנט, המיועד לספק פתרונות ברמת ספק השירות לרשתות גישה בפס רחב לצורך ניהול ופרישת שירותי ערך מוסף בפס רחב.
lt/pgt

ltpgt
על ידי שימוש בתשתיות הפס הרחב של דויטשה טלקום, פלטפורמת השירותים של וויידבנד (WySP) תציג בהדגמה זו פורטל לברירת תוכן חכמה, שיאפשר נגישות לתוכן אינטראקטיווי ומעודכן עם עריכה ועדכונים בזמן אמת.
lt/pgt

ltpgt
WySP, פלטפורמת השירותים של וויידבנד, היא פלטפורמה ברמת ספק השירות המאפשרת לספקי תוכן מרובים לנהל בצורה יעילה את תהליך משיכת התוכן שלהם לרשת והפצתו לכל מנויי הפס הרחב של דויטשה טלקום. פלטפורמה זו מאפשרת לספקי שירות ותוכן לייצר הכנסות רבות יותר באמצעות אספקת תוכן אינטראקטיווי על פי פרופיל המנויים שלהם. WySP היא פיתרון פיתוח המשלב חומרה לאבטחה ולאיזון עומס מתקדם מתוצרת רדוור.
lt/pgt

ltpgt
חברת הטלקומוניקציה דויטשה טלקום מציעה פתרונות טלקומוניקציה משולבים ומקיפים. הכנסותיה של הקבוצה, המעסיקה 226 אלף עובדים ברחבי העולם, מגיעות לכ-41 מיליארד יורו (לפי הערכות ראשוניות).
lt/pgt

ltpgt
קומברס מספקת מגוון פתרונות מותאמי הדור השלישי של הודעות מולטימדיה, פלטפורמות אינטרנט נייד למגוון רחב של פרוטוקולים, שירותי העברת הודעות קצרות, שירותי מידע מבוססי אינטרנט וסלולר, שירותי סלולר בתשלום מראש, שירותים המבוססים על טכנולוגיית זיהוי קול ושירותי תקשורת אישיים אחרים.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully