וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

נמשכים הקיצוצים בחברות הכבלים: ICP ביטלה חוזה בהיקף של 350 א' ד' להרחבת אתר האינטרנט שלה

22.3.2001 / 18:21

כך נודע ל-TheMarker.com; החוזה עם Scepia בוטל במפתיע לאחר שכשליש מהסכום כבר שולם; חברות הכבלים יקצצו כ-9 מ' ד' מתקציב ערוצי הבית השנה

רוני קורן-דינר
ltpgt
חברת ICP, מפיקת ערוצי 3 ו-4 של חברות הכבלים, ביטלה לפני כשבוע חוזה בהיקף של 350 אלף דולר עם חברת Scepia לשדרוג אתר האינטרנט שלה ולהרחבתו; כך נודע ל-TheMarker.com.
lt/pgt

ltpgt
עמיר מאורי, מנכ"ל ICP, אישר את הדברים. "החלטנו להקפיא את הפרויקט בשלב זה, ואולי להמשיך אותו במועד נוח יותר", אמר מאורי. לדבריו, כל ההשקעות של חברות הכבלים מופנות בימים אלה לתחום התוכן המשודר.
lt/pgt

ltpgt
לפני כחודש פורסם כי בעקבות הדו"חות הקשים יקצצו חברות הכבלים השנה כ-9 מיליון דולר מתקציב ערוצי הבית שלהן (3,4,5,6 ו-8). למרות הקיצוצים טענו קברניטי החברות כי ייעשה כל מאמץ שלא לפגוע בתוכן, כדי לעמוד בתחרות מול חברת הלוויין. הקיצוצים, אמרו, ייתנו אותותיהם בלית ברירה בתפעול השוטף של החברות, בתחום הרכש ובתחום הפעילות החוץ-מסכית.
lt/pgt

ltpgt
חברת Scepia (שבנתה בין השאר את אתריהם של מפעל הפיס, ההסתדרות וצה"ל) בונה ומתחזקת את אתר האינטרנט של ICP מאז הקמתו. לפני כארבעה חודשים הוחלט על שדרוג האתר, על הוספת שיתופי פעולה אינטראקטיוויים עם תוכניות הדגל של ערוץ 3 ועל הוספת תכנים ואפליקציות נוספים. הפרויקט בוטל במפתיע בישיבת הדירקטוריון האחרונה, בשל עלותו הגבוהה יחסית, ולאחר שכבר הועברו לידי חברת הפיתוח כ-100 אלף דולר (כשליש מסכום העסקה).
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully