וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

קווי זהב מוכיחה שהיא רצינית: תפרסם מכרז לבחירת ספק הציוד לרשת הפנים ארצית בהיקף של 100 מיליון דולר

22.3.2001 / 19:16

יחד עם זאת, היקף ההשקעה המתוכנן נמוך הרבה יותר מזה של מתחרותיה הפוטנציאליות; הספקים האפשריים: אלקטל, נורטל, אריקסון ולוסנט

גיא הדס
ltpgt
למרות פקפוקים של מספר גורמים בשוק התקשורת, קווי זהב מוכיחה שהיא נחושה להשתלב בפתיחת שוק התקשורת הפנים ארצי לתחרות. החברה, המספקת שירותי תקשורת בינלאומיים ואינטרנט, תפרסם בימים הקרובים מכרז להקמת רשת תקשורת פנים ארצית עבורה. הספקים שנבחרו להתחרות על הקמת הרשת הם אלקטל, נורטל , אריקסון ולוסנט . כנס הספקים ייערך ב-4 באפריל.
lt/pgt

ltpgt
היקף ההשקעה המתוכנן מסתכם ב-100 מיליון דולר. סכום זה נמוך מאוד והוא מצביע על כך שהרשת של קווי זהב תהיה מוגבלת מאוד מבחינת אזורי הפעילות ומספר הלקוחות. לשם השוואה, חברת אופק מבית יורוקום מעריכה את ההשקעה בתשתית שלה במיליארד דולר וברק וסלקום בכ-300 מיליון דולר.
lt/pgt

ltpgt
משרד התקשורת מציע 3 קבוצות תדרי LMDS המותאמים לספקיות שירותי תקשורת צעירות שיתחרו בבזק . בינתיים, 4 חברות הודיעו על רצונן להתחרות על התדרים: קווי זהב, ברק, אופק וסלקום.
lt/pgt

ltpgt
מחיר המינימום שנקבע עבור כל קבוצת תדרים מסתכם ב-6 מיליון שקל, אולם אם אכן 4 חברות יתחרו על התדרים, המחיר עשוי להיות גבוה הרבה יותר.
lt/pgt

ltpgt
יחד עם זאת, ישנה סבירות גבוהה כי חלק מהגורמים יחליטו על מיזוג הפעילות בתחום הפנים ארצי ובסופו של דבר יהיו פחות מתחרות.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully