וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

וול סטריט: הדאו יורד ב-2.5% לשפל; הנאסד"ק מתאושש ומתאפס; הישראליות נסחרות בירידות חזקות

22.3.2001 / 23:06

מתב יורדת ב-8% לאחר פרסום דו"חות קשים; קומברס נגד המגמה עם עלייה נאה של 8%; אמדוקס יורדת ב-11% בתגובה לידיעות על קיצוצים

גיא הדס
ltpgt
הנאסד"ק ממשיך היום את ההפכפכות שאיפיינה אותו אתמול, ולאחר שעלה בפתיחה באחוז ועבר לירידות של 1.8% - הוא מתחזק ומתאפס בשעה זו. לעומתו, הדאו ממשיך את הירידות מאתמול ויורד ב-2.5% לשפל של 9,270 נקודות, לאחר שביקר היום כבר מתחת ל-9,200 הנקודות.
lt/pgt

ltpgt
רוב המניות הישראליות סופגות ירידות חדות ביותר: אמדוקס , שבדרך כלל נחשבת למניה יציבה יחסית, יורדת בשלב זה ב-11%, לאחר שנודע אתמול כי החברה עומדת לפני קיצוצים בהוצאות. למרות הרגעות שמשמיעה הנהלת החברה על כך שאין בכוונתה להגיע לפיטורים בקנה מידה רחב, ישנן הערכות כי החברה תפטר כמה מאות עובדים.
lt/pgt

ltpgt
מניית ברודקום (RDCM) , החברה האמריקאית שרכשה את ויז'נטק הישראלית בעסקת מניות, רושמת ירידות חריפות של 17.4%. כבר עתה מסתכם המחזור במניה בממוצע היומי. מחיר המניה כבר נמוך מ-2 דולרים. מניית מתב 10003223-MRQ מגיבה באופן קיצוני לדו"חות הכספיים הרבעוניים שפירסמה היום, בהם היא מדווחת על הפסד של 211 מיליון שקל השנה, מתוכם 50 מיליון שקל שייכים לחברה הבת האמונה על אספקת אינטרנט מהיר, נונסטופ. מתב נופלת ב-8.5% למחיר של 19 דולר, והיא נסחרת לפי שווי הקרוב לרבע מיליארד דולר בלבד.
lt/pgt

ltpgt
מניית מג'יק משילה עוד 13% ומגיעה למחיר של 1.6 דולרים בלבד. גם חברת ציוד התקשורת האלחוטי, וויו , יורדת ב-5%. זאת, לאחר שהשילה אתמול במהלך המסחר כ-6%. בתחילת יום המסחר נראה היה כי המניה תתאושש והיא אומנם הראתה מגמת עלייה, אולם בהמשך המניה חזרה לסורה.
lt/pgt

ltpgt
לנאופטיקס (LNOP) משילה 17% ומגיעה למחיר של 6.1 דולרים, המשקף לה שווי חברה של 39 מיליון דולר בלבד. כור , שפירסמה אתמול דו"חות לא טובים, משילה היום 8% בהמשך לירידות בתל אביב.
lt/pgt

ltpgt
ולבסוף, משהו שמח. קומברס היא אחת מהמניות הישראליות הבודדות הנמצאות בצד החיובי עם עלייה חדה של 7% למחיר של 61 דולר.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully