וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

Versaware תימכר עד סוף החודש לחברת מדיה אמריקאית גדולה

22.3.2001 / 20:42

כך מסר מייסד החברה הארי פוקס ל"ג'רוזלם פוסט"; לדבריו, העסקה תושלם עד סוף החודש, אך תהיה במחיר נמוך מהגיוס האחרון - 170 מיליון דולר

שירות TheMarker.com
ltpgt
חברת ורסאוור (Versaware) מירושלים תימכר עד סוף החודש לאחת מחברות המדיה הגדולות בארה"ב, כך מסר היום מייסד החברה הארי פוקס ל"ג'רוזלם פוסט".
lt/pgt

ltpgt
פוקס הוסיף כי מחיר העסקה ייקבע רק השבוע, אך הוא אינו מאמין שיוכל לקבל את השווי לפיו בוצע הגיוס האחרון שלה - 170 מיליון דולר. "איני חושב שזה יהיה ריאלי לקבל את השווי הזה עתה, אך אני מקווה שהמחיר יהיה כמה שיותר קרוב למספר הזה", אמר.
lt/pgt

ltpgt
פוקס אמר כי החברה הרוכשת היא מהמוכרות בתחום המדיה בארה"ב, וכי תאריך סופי לחתימת העסקה כבר נקבע. הסכם עקרונות כבר הושג בינואר, אמר, אך השלמת העסקה נדחתה לנוכח המצב בשוק ובשל גורמים אחרים. תהליך בדיקת הנאותות הושלם למעשה, וחתימת העסקה צפויה בזמן הקרוב, הוסיף פוקס.
lt/pgt

ltpgt
הוא הדגיש כי למרות שמדובר בעסקת מניות, חברת המדיה שתרכוש את ורסאוור היא חברה שאינה חשופה לתנודתיות שוק מניות הטכנולוגיה. "החברה נסחרת בנאסד"ק יותר מחמש שנים", אמר פוקס, "ושווי השוק שלה עולה על 30 מיליארד דולר".
lt/pgt

ltpgt
פוקס ציין כי במסגרת העסקה הובטח שמתקני המחקר והפיתוח של החברה יישארו בישראל. "איני יכול להבטיח כי כל אחד מהעובדים יישאר בעבודתו תחת הבעלים החדשים, אך אני מקווה שלא יהיו פיטורים". בנוסף, אמר פוקס כי "אף שמשכורות החודש האחרון שולמו באיחור, כל העובדים קיבלו את שכרם".
lt/pgt

ltpgt
עוד הוסיף פוקס, כי החברה האמריקאית התחייבה להמשיך ולהרחיב את פעילותה של ורסאוור ולממן את פעילותה עד להשלמת המיזוג.
lt/pgt

ltpgt
חברי ההנהלה הבכירה של החברה, בהם פוקס והמייסד-שותף סול רוזנברג, נתבקשו להישאר בתפקידיהם ולחתום על חוזי עבודה רב שנתיים, אמר פוקס. יתרה מכך, תקופת החסימה של הבכירים, במהלכה הם מנועים מלמכור את מניותיהם בחברה, ארוכה מזו של בעלי החזקות אחרים בחברה.
lt/pgt

ltpgt
פוקס אמר כי ההחלטה למכור את החברה התקבלה לנוכח העובדה שורסאוור נמצאת בפרשת דרכים. הפיתוח הטכנולוגי של החברה הושלם, וכעת נותרה השאלה האם לגייס את המימון הנדרש לקידום מכירות ושיווק, או האם להתמזג בחברה שיש לה את הכלים הנדרשים לכך.
lt/pgt

ltpgt
"דירקטוריון החברה החליט", מסכם פוקס, "ואני הסכמתי, כי לנוכח אקלים גיוס הכספים הנוכחי ועוצמתה של החברה שרוכשת אותנו, נוכל להתרחב במהירות רבה יותר על ידי מיזוג בחברה שתאפשר לנו להגדיל את ההכנסות".
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully