וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

ענקית הסלולר היפאנית NTT דוקומו הודיעה כי תפתח את רשת האינטרנט הסלולרי שלה למתחרות תוך שנתיים

22.3.2001 / 22:06

מספר המנויים על i-mode הגיע ל-21 מיליון, שבוע וחצי לפני המועד בו היה צפוי מספרם להגיע ל-20 מיליון

סוכנויות הידיעות
ltpgt
ענקית הסלולר היפאנית NTT דוקומו הודיעה היום כי תפתח את רשת האינטרנט הסלולרי שלה למתחרות תוך כשנתיים.
lt/pgt

ltpgt
בעקבות החלטת חברת הסלולר הגדולה ביותר ביפאן והשנייה בגודלה בעולם, יוכלו ספקיות של שירותי אינטרנט להשתמש בשירותי האינטרנט הסלולרי שלה, i-Mode, ובמקביל יוכלו מנויי הסלולר של דוקומו לבחור את ספק שירותי האינטרנט בו הם מעוניינים. כך אמר נשיא NTT דוקומו, קייג'י טאצ'יקאווה.
lt/pgt

ltpgt
טאצ'יקאווה סירב להסגיר כמה צפוי לעלות הפרויקט, אך אמר כי פרטי הפרויקט יימסרו בפברואר 2002, עם השלמת המכרז לבחירת החברות שיהיו אחראיות על פרישת הרשת.
lt/pgt

ltpgt
בהתייחסו לתחזיות הרווח לשנת הכספים המסתיימת ב-31 במארס 2001, הביע טאצ'יקאווה את בטחונו כי החברה תצליח להכות את התחזית לרווח לפני מס של 5.39 מיליארד דולר. עוד אמר כי מספר המנויים על i-mode הגיע השבוע ל-21 מיליון, כאשר לפי התכנון צפוי היה מספר המנויים להגיע ל-20 מיליון רק בסוף חודש מארס.
lt/pgt

ltpgt
NTT דוקומו צפויה להשיק בחודש מאי את שירותי הסלולר של הדור הבא ביפאן ולהציג שירותים תואמי i-mode באירופה ובארה"ב בסתיו, אמר טאצ'יקאווה.
lt/pgt

ltpgt
דוקומו חתומה על הסכמי שיתוף פעולה טכנולוגיים עם AOL-טיים וורנר 10003651-MRQ , ויש לה החזקות מיעוט בהאצ'יסון טלפון בהונג קונג, KPN מובייל ההולנדית והמפעילה הבריטית האצ'יסון 3G UK.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully