וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

הנהלת ג'יגמי: "עסקה ראשונית של כ-3 מ' ד' עם צ'יינה יוניקום ועסקות נוספות מבטיחות לחברה המשך קיום ללא גיוס הון מיידי"

25.3.2001 / 8:08

כך בתגובה לבקשת אקירוב לאשר בדחיפות את העיקולים על החברה, בעקבות מכתב שנשלח לכל בעלי המניות הקובע כי החברה תיסגר בעוד כחודש במידה ולא תגייס כספים

אמיר הלמר
ltpgt
"עסקה ראשונית של כ-3 מיליון דולר עם צ'יינה יוניקום ועסקות נוספות - הצפויות להיחתם כבר ברבעון הקרוב, עם החברה הסינית ועם חברות תקשורת נוספות בארה"ב ובישראל - מבטיחות לחברת ג'יגמי אפשרות להמשיך ולהתקיים גם ללא גיוס הון מיידי", כך אומרים ראשי חברת ג'יגמי (נט2וויירלס לשעבר), בתגובה לטענות שמעלה חברת אלרוב נדל"ן 387019-MRQ בבעלות איש העסקים אלפרד אקירוב, בבקשה דחופה שהגישה לביהמ"ש המחוזי ביום חמישי לפיה מכתב של ג'יגמי לבעלי מניותיה קובע שהחברה תיסגר כבר בסוף אפריל.
lt/pgt

ltpgt
אקירוב טוען כי מהמכתב עולה שמצבה הפיננסי העכשווי של החברה יגרום לסגירתה בסוף אפריל, במידה שלא יוזרם לה הון נוסף. לפיכך, מבקשת החברה לגייס כעת 5 מיליון דולר, ומציעה לבעלי מניותיה לרכוש את המניות במחיר של 1.45 דולרים למניה - שער המציב לחברה שווי של 48 מיליון דולר לפני הכסף.
lt/pgt

ltpgt
כזכור, גיוס ההון שביצעה החברה בסיבוב הקודם, בו השתתף אף אקירוב באמצעות חברת אלרוב, נעשתה במחיר של 28 דולר למניה, ושוויה אז הוערך בכ-2.5 מיליארד דולר.
lt/pgt

ltpgt
"העסקה עם צ'יינה יוניקום", אומרים ראשי ג'יגמי, "מבטיחה רכישת טכנולוגיות וחומרה של החברה בכמה מיליוני דולרים. מיד לאחר חתימת ההסכם הראשוני ביחס להתקנת מערכות בביג'ין ובשנחאי, החל מו"מ מזורז על הגדלת ההזמנה ליחידות נוספות, שאמורות להיות מותקנות בערים נוספות בסין ולהזרים, להערכתנו, כ-15 מיליון דולר".
lt/pgt

ltpgt
הנהלת החברה מציינת, כי מעבר למחיר של המתגים ושל רשיונות ההפעלה, תקבל ג'יגמי 6 דולרים לשנה לכל מנוי של צ'יינה יוניקום בבייג'ין ובשנחאי בשלב ראשון, ובעשרות ערים נוספות בסין בהמשך.
lt/pgt

ltpgt
הנהלת ג'יגמי סבורה, כי לאור המגמה העולמית (המוצאת ביטוי גם בתערוכה סביט בהאנובר) של התמקדות במוצרים ובשירותים לדור 2.5 ולא בהשקעה מיידית ב-3G - יש לג'יגמי יתרון אסטרטגי חשוב. זאת, מכיוון שמוצרי החברה, שפיתוחם כבר הושלם ומוצגים בתערוכת סביט, נותנים מענה מלא לצורך בשירותי תוכן עתירי מידע על גבי תשתיות של הדור הנוכח - 2.5G.
lt/pgt

ltpgt
נתונים והערכות אלה, טוענים בחברה, עומדים בסתירה לטענות שהעלה אלפרד אקירוב, שפנה לבית המשפט בדרישה דחופה להטיל עיקולים על כספי חברת ג'יגמי.
lt/pgt

ltpgt
עוה"ד של החברה, רוני ברקמן ואופיר בלום, מוסיפים כי "הטענות של אקירוב מועלות על ידו ללא הצלחה מזה שלושה חודשים. המסמך המלא שאקירוב מתייחס אליו כולל שבחים והערכות אופטימיות ביותר לגבי סיכוייה של החברה להצליח".
lt/pgt

ltpgt
במכתב של חברת TRG האמריקאית, המנהלת את סבב הגיוס הנוכחי של ג'יגמי, מצוין בין היתר כי מלבד ההסכם עם חברת צ'יינה יוניקום, עומדת החברה בפני חתימה על הסכמים עם נקסטל ואורנג', אשר המערכות שלה נמצאות אצלן בניסויים. אורנג' אף מוזכרת כמועמדת רצינית להיכנס לחברה כמשקיעה אסטרטגית. בנוסף, קיימים שיתופי פעולה גם עם לוסנט וצ'ק פוינט .
lt/pgt

ltpgt
מהמכתב לבעלי המניות עוד עולה כי הצעת החברה לבעלי מניותיה להשקיע בה כספים נוספים עומדת להם עד ל-31 במארס, אז תציע החברה למשקיעים נוספים אחרים להיכנס אליה באותם התנאים. מקורבים לחברה מסרו ל-TheMarker.com כי עד עתה לא נרשמה היענות של בעלי המניות הנוכחיים להשקיע בסיבוב זה, וחלקם אף הודיעו במפורש כי לא ישקיעו בה.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully