וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

נילסן נטרייטינגס תקים את המערכת למדידת הגלישה באינטרנט

25.3.2001 / 7:27

כך בחרו איגוד המפרסמים והאיגוד הישראלי לפרסום; נתונים על פרופיל הגולשים ואופי הגלישה בישראל יועמדו לרשות המשתמשים כבר במאי-יוני הקרובים

שירות TheMarker.com
ltpgt
ועדת השיווק באינטרנט של איגוד המפרסמים בישראל והאיגוד הישראלי לפרסום, החליטה לקבל את הצעתה של חברת נילסן נטרייטינגס להקים ולהפעיל בישראל מערכת למדידת הגלישה באינטרנט. הועדה בחנה את הצעותיהן של שתי חברות נוספות, סופר פאנל ומרקט ווטש.
lt/pgt

ltpgt
יאיר פלדמן, מנכ"ל איגוד המפרסמים בישראל, מסר כי הקריטריונים לבחירת ההצעה היו איכותיים וכמותיים כאחד. הוועדה בחנה את הניסיון המקצועי של החברות, עומק הנתונים שמספקת המערכת המוצעת על ידן, הידידותיות למשתמש, ועוד. כן בחנה הוועדה את ההצעות על פי לוחות הזמנים להפעלת המערכת על ידי המפעיל, והמחיר שיידרש על ידו תמורת הנתונים והעיבודים הסטטיסטיים.
lt/pgt

ltpgt
השקת המערכת החדשה היא חלק ממהלך שייצור כללי דיווח אחידים בענף, וייתן בידי המשתמשים כלים סטטיסטיים משוכללים למדידת הגלישה, ולאפיון הגולשים לפי חתכים שונים. בשלב ראשון, המערכת תמדוד את הגלישה בבתים פרטיים, ועם הזמן תורחב למדידת הצפייה גם במקום העבודה ובאתרים שמחוץ לבית.
lt/pgt

ltpgt
יושבי ראש הוועדה הם אורן זילברשץ, סמנכ"ל שיווק ומכירות באינטרנט זהב וחבר הנהלת איגוד המפרסמים בישראל, ורפי צרפתי, חבר הנהלת האיגוד הישראלי לפרסום. בוועדת המשנה לבחינת ההצעות היו חברים גם מאירה גזית (מכבי שירותי בריאות), אירית אתגר (ynet) , משה שיר (סרפרי) ויואב פרידור (נטוויז'ן).
lt/pgt

ltpgt
ההסכם עם נילסן נטרייטינג נחתם לתקופה של שלוש שנים. המערכת החדשה תושק ככל הנראה כבר ברבעון הקרוב. "אני מניח שהנתונים הרלוונטיים על פרופיל הגולשים הישראליים ואופי הגלישה שלהם יועמדו לרשות המשתמשים כבר במאי-יוני הקרובים. בכך השיגה הוועדה את יעדה להשיק את המערכת במחצית 2001", מסר זילברשץ.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully