וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

רשות ני"ע בארה"ב מאשימה את מייסד ומנהל השוק המקוון eLance בהונאה בני"ע

25.3.2001 / 12:40

השוק המקוון לפרילנסרים נתמך ע"י קרן ההון סיכון קליינר-פרקינס; מאז הושק ב-1999 גייס eLance יותר מ-66 מיליון דולר ממשקיעים מוסדיים

עפרה שלו
ltpgt
רשות ני"ע בארה"ב מאשימה את מייסד ומנהל השוק המקוון eLance בהונאה בני"ע. השוק המקוון לפרילנסרים eLance נתמך ע"י קרן ההון סיכון קליינר-פרקינס.
lt/pgt

ltpgt
הרשות מאשימה את סריניבאס אנומולו, הידוע בכינוי סריני, בקבלת שוחד בתקופה בה כיהן כסוחר מניות בחברת ניו יורק לייף אינשורנס. סריני ועמיתו לעבודה דאז דונג-ין שן מואשמים כי קיבלו שוחד, מענקים ומתנות מחברות ברוקרים אחרות. רונלד פינטו מנומורה סקיוריטיס, למשל, שילם להם שוחד של יותר מ-450 אלף דולר, בתמורה לכך שיעבירו לו עסקות במחירים הפוגעים בחברה בה עבדו.
lt/pgt

ltpgt
מאז הושק ב-1999 גייס eLance יותר מ-66 מיליון דולר ממשקיעים מוסדיים. קרן ההון סיכון קליינר-פרקינס הובילה בפברואר 2000 סבב גיוס של 50 מיליון דולר. ג'ון דור, שותף בקרן ההון סיכון, נמנה עם מועצת המנהלים של eLance.
lt/pgt

ltpgt
קליינר-פרקינס, קרן ההון סיכון החשובה ביותר בעמק הסיליקון, צברה בשנים האחרונות רווחים של מיליארדי דולרים בהימורים על כמה מהסטארט אפים שנהפכו לחברות המצליחות ביותר בעולם ההיי-טק. ג'ון דור, אחד האנשים המשפיעים ביותר בעמק הסיליקון, היה מעורב כמשקיע וכדירקטור בהקמתן של כמה מחברות הכלכלה החדשה המצליחות בעולם, כמו קומפאק (סימול CPQ), נטסקייפ, סאן מיקרוסיסטמס 10003602-MRQ ואמזון .
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully