וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

פיתרון סינון האתרים של SurfControl שולב בפיתרון אבטחה FireWall של חברה בת של צ'ק פוינט

25.3.2001 / 12:49

שילוב שתי הטכנולוגיות יספק שירותים מנוהלים לאבטחת אינטרנט בבית, כולל הגנת FireWall וסינון URL משפחתי

שירות TheMarker.com
ltpgt
SofaWare, חברה בת של צ'ק פוינט טכנולוגיות תוכנה וחברת SurfControl, חברת סינון האינטרנט, הודיעו כי פיתרון סינון האתרים המשפחתי מתוצרת SurfControl ומנוע סינון התוכן SDK של חברה זו שולבו במלואם בפיתרון האבטחה FireWall של חברת סופה-וור, Safe@Home.
lt/pgt

ltpgt
שילוב זה של שתי הטכנולוגיות מתוכנן לאפשר למפעילי שירות ולספקי שירות אינטרנט בפס רחב לספק שירותים מנוהלים לאבטחת אינטרנט בבית, כולל הגנת FireWall וסינון URL משפחתי.
lt/pgt

ltpgt
תוכנת Safe@Home של סופה-וור מבוססת על הפיתרון של צ'ק פוינט FireWall-1 לאבטחת האינטרנט, ומספקת הגנה למספר רב של מחשבים ומכשירי אינטרנט אחרים בבית מפלטפורמת אספקה יחידה. כמו כן מספקת התוכנה הגנה על תוכנת סינון URL עצמה מפני פגיעה אפשרית או נסיונות להשבית את פעילותה.
lt/pgt

ltpgt
SurfControl הנסחרת באיסדא"ק מספקת קו של פתרונות סינון אינטרנט לשימוש בבית, בחינוך ובארגונים. SurfControl מעסיקה 350 עובדים ברחבי העולם ומפעילה 8 משרדים בארה"ב, בקליפורניה ובמסצ'וסטס; באנגליה, במנצ'סטר ולונדון; ברוטרדם, הולנד; בווינה, אוסטריה; בפרנקפורט, גרמניה; ובסידני, אוסטרליה.
lt/pgt

ltpgt
SofaWare, חברה בת של צ'ק פוינט, נוסדה בשנת 1999 כדי לספק לצרכן המשתמש בפס רחב פיתרון אבטחת אינטרנט להפעלה ברשת הביתית. מוצרי SofaWare מספקים אבטחה של FireWall, סינון תכנים, בקרת גישה, יכולות ניהול מרחוק לספקי שירות ופלטפורמה להקמה ולניהול רשתות פרטיות מדומות (VPN) .
lt/pgt

ltpgt
.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully