וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

Vallehermoso השקיעה ב-BuildCom ספרד 2 מיליון דולר לפי שווי 20 מיליון דולר

25.3.2001 / 13:13

התחייבה להעביר 200 פרויקטים בשווי כולל של כמיליארד דולר בשנה דרך זירת המסחר של BuildCom

שירות TheMarker.com
ltpgt
חברת BuildCom ספרד, מקימת זירת המסחר לענף הבנייה והתשתית, הודיעה כי קבוצת Vallehermoso, הבונה בתים בספרד, השקיעה בחברה 2 מיליון דולר לפי שווי של 20 מיליון דולר לפני הכסף. בכך הפכה לבעלת החזקה של 9% בחברה. ההשקעה תשמש לפיתוח והרחבת הפעילויות בספרד.
lt/pgt

ltpgt
החברה מציינת כי Vallehermoso התחייבה להעביר 200 פרויקטים בסכום כולל של כמיליארד דולר בשנה, דרך זירת המסחר של BuildCom ספרד וכי צפי ההכנסות ל-BuildCom ספרד בשנה הראשונה מסתכם ב-7 מיליון דולר. צפי הכנסות לשלוש השנים הקרובות, מסתכם ב-20 מיליון דולר.
lt/pgt

ltpgt
רון ברנר, מנכ"ל קבוצת BuildCom, מסר כי מדיניות החברה היא להכניס שותפים אסטרטגים לזירות המסחר שהוקמו כבר באירופה במטרה לבסס את מעמד BuildCom באותה המדינה, תוך שמירה על ניטרליות המערכת.
lt/pgt

ltpgt
"עד כה הקמנו זירות מסחר בספרד, גרמניה וצרפת. בנוסף, מדיניות החברה קובעת כי השותפים האסטרטגים שלנו לא יחזיקו יותר מ-10% מהחברה המקומית. אני צופה כי עד סוף מארס השנה, הכנסות BuildCom ספרד יסתכמו במספר מיליוני דולרים".
lt/pgt

ltpgt
BSCH ו-General Electric Trust Pension הם שני מחזיקי המניות העיקריים בקבוצת Vallehermoso המתמחה בבניית תשתיות, השקעות והשכרת מבנים פרטיים.
lt/pgt

ltpgt
Buildcom הוסיפה כי חטיבת הנדל"ן בקבוצת Vallehermoso, בשיתוף עם BSCH, ישקיעו בשנים הקרובות 1.5 מיליארד דולר לפיתוח עסקים, כגון: בניית בתי מגורים לגיל השלישי, מתן שירותי חשמל, גז, ביטוח וטלפון לבתים. כמו כן מתכננת החטיבה לפתח שירותים בתחום הטלקומוניקציה והאינטרנט.
lt/pgt

ltpgt
BuildCom.com היא חברת סטארט אפ ישראלית, המפעילה רשת בינלאומית של אתרי מסחר אלקטרוניים המיועדים לקהילת העוסקים בענף הבנייה והתשתית (Industry AEC) ומאפשרת שימוש רב לשוני לפי השפה המקומית בכל מדינה.
lt/pgt

ltpgt
אתר המסחר עובד במודל עסקי של קהילת מסחר ורטיקלית ומשרת את צרכי הקונים והמוכרים בביצוע תהליכי מסחר ישירים בענף הבנייה בהם ייזום, תכנון, ביצוע ושירותים המיועדים לאפשר חיסכון במשאבים.
lt/pgt

ltpgt
המשקיעים בחברה הם קרנות Evergreen ,Zoom-IT, יו"ר ומנכ"ל גלילאו אביגדור וילנץ ומשקיעים פרטיים נוספים. כמו כן השקיעה ב-BuildCom.com חברת BEA לתשתיות מסחר אלקטרוני הנסחרת בנאסד"ק בשווי של 25 מיליארד דולר.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully