וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

משרד הפרסום ברוקנר נטע יטפל בתקציב הפרסום של קבוצת ISE

25.3.2001 / 13:11

תקציב הפרסום - 4 מיליון שקל; ברוקנר נטע גבר במכרז על ערמוני בייטס, שטיפל בתקציב עד כה, ועל משרד נוסף

נורית שר
ltpgt
משרד הפרסום ברוקנר נטע נבחר ע"י קבוצת ISE ייעוץ והכוונה לטפל בתקציב הפרסום של שלוחת צ'מפליין קולג' בישראל, שלוחת אוניברסיטת יוניסא, מכללת היי-טק וקבוצת טכנולוגיות, מכללת ג'נסיס לרפואה משלימה, הקולג' למינהל עסקים ותיירות ומכללת מבט לאופטיקה. התקציב הכולל נאמד ב-4 מיליון שקל לשנת 2001.
lt/pgt

ltpgt
יוני שטריקס, נשיא קבוצת ISE, מסר כי "הבחירה במשרד הפרסום ברוקנר נטע נעשתה בזכות נסיונם הרחב והמצטבר בתחום ההדרכה והלימודים, וכי המטרה העיקרית היא לבסס את תדמיתן של מכללות קבוצת ISE בסטנדרטים גבוהים של איכות ושירות".
lt/pgt

ltpgt
יגיל נטע, מנכ"ל משותף בברוקנר נטע, מסר ל-TheMarker.com כי התקציב טופל לפני כן על ידי משרד הפרסום ערמוני בייטס, שהשתתף גם הוא במכרז על התקציב. במכרז השתתפו שלושה משרדים.
lt/pgt

ltpgt
נטע מסר כי הניסיון של ברוקנר נטע בתחום נובע מטיפולו בארבע השנים האחרונות בתקציב מכללת היי-טק, שנרכשה לאחרונה על ידי קבות ISE ותקציבים נוספים בהם טיפל המשרד. נטע סירב למסור פרטים על תקציבים אלו אך הוסיף כי הקונספט הפרסומי עבור הקבוצה ייקבע בימים הקרובים וכי לרשת פוטנציאל גדול בשוק המקומי.
lt/pgt

ltpgt
משרד הפרסום ברוקנר נטע מחזיק בתקציבי פרסום בהיקף של 20-18 מיליון דולר בשנה.
lt/pgt

ltpgt
ברשת המכללות של חברת ISE ייעוץ והכוונה לומדים כ-18 אלף תלמידים בתחומי לימוד שונים: מינהל עסקים, תקשורת, קרימינולוגיה, פסיכולוגיה, חינוך, מלונאות ותיירות, רפואה משלימה, אופטיקה ואופטומטרייה.
lt/pgt

ltpgt
חברת ISE ייעוץ והכוונה (Israel School of Education) היא חברה ציבורית הנסחרת בבורסה בת"א החל מ-1994.
lt/pgt

ltpgt
44% מ-ISE נמצאים בבעלות חברת מיכאל אנטוני ניהול, מיכאל זלקינד ואנטוני פולק, 30% נוספים מוחזקים בידי הציבור, 17% בידי צדדים קשורים ו-9% בידי משקיעים מוסדיים.
lt/pgt

ltpgt
בשנת 1999 היה מחזור הפעילות של החברה למעלה מ-100 מיליון שקל עם רווח של למעלה מ-10 מיליון שקל. מחזור המכירות הצפוי של החברה לשנת 2000 הוא כ-130 מיליון שקל, הכוללים את פעילות קבוצת טכנולוגיות שפעילותה נרכשה באוקטובר 2000.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully