וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

המסחר לאחר הסגירה: עליות השערים במניות הטכנולוגיה נמשכו

24.3.2001 / 11:09

התאוששות קלה לסיסקו לאחר שהגיעה לשפל של שנה במסחר הרגיל בעקבות שמועות על אזהרת רווח

דפנה מאור
ltpgt
במסחר לאחר הסגירה בוול סטריט נרשמה מגמה חיובית בהמשך ליומיים הטובים שעברו על מניות הטכנולוגיה. סיסקו (סימול CSCO) התאוששה קלות מהנפילה שבאה בעקבות הורדת המלצות ותחזיות על ידי אנליסטים; אינטל (סימול INTC) ומניות השבבים רשמו עליות.
lt/pgt

ltpgt
סיסקו עלתה ב-1.3% במסחר לאחר הסגירה לאחר שבמסחר הרגיל נפלה לשפל של שנה, במחיר של 18.94 דולר. הנפילה במהלך היום הגיעה בעקבות שמועות כי החברה תפרסם אזהרת רווח לאחר הסגירה, ובעקבות הורדת תחזית והמלצות אנליסטים על מניית יצרנית ציוד האינטרנט.
lt/pgt

ltpgt
מניות השבבים המשיכו במגמה החיובית החזקה ששלטה ביומים האחרונים. אינטל עלתה בקרוב לאחוז; אפלייד מטריאלס (סימול AMAT) עלתה ב-3.8% ורמבוס (סימול RMBS) עלתה ב-1.1%.
lt/pgt

ltpgt
מניות הטכנולוגיה הכבדות שרשמו עליות קלות במסחר לאחר הסגירה היו אורקל , דל ומניית JDS יוניפייז (סימול JDSU) .
lt/pgt

ltpgt
חברת התוכנה רד האט (סימול RHAT) היתה מן הבודדות שרשמו ירידה במסחר לאחר הסגירה. היא ירדה ב-0.6% לאחר שהתרוממה ב-11% במסחר הרגיל. ביום חמישי פירסמה החברה, המפיצה תוכנות מבוססות לינוקס, דו"ח רבעוני שעלה על התחזיות, אולם הראה תוצאה מאכזבת של אפס רווח. החברה אמרה כי היא מצפה לעבור לרווחיות ברבעון הנוכחי.
lt/pgt

ltpgt
יצרנית התרופות אימיונקס עלתה בחצי אחוז לאחר שנחתכה ב-39% במהלך המסחר הרגיל. הנפילה הקשה נבעה מהודעה כי שתי התרופות של החברה לא עמדו במבחנים.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully