וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

רדגארד: המשקיעים דורשים את כספם חזרה

22.3.2001 / 22:11

העסקות האחרונות בהיי-טק ובהון סיכון הישראליים

שירות TheMarker.com
ltpgt
ltigtltbgtltfont color=redgt
22 במארס 2001
lt/igtlt/bgtlt/fontgt
ltbgt
המשקיעים בגיוס האחרון של רדגארד רוצים את הכסף בחזרה; בוחנים צעדים נגד האחים זיסאפל
lt/bgt
משקיעים, שהשתתפו לפני שלושה שבועות בגיוס 6.2 מיליון דולר, דורשים לקבל את כספם חזרה, בטענה שלא עודכנו כי מצבה של החברה גרוע עד כדי כך שנבחנת סגירתה הסופית.
lt/pgt

ltpgt
בין המשקיעים קרנות הון הסיכון סטאר, אוורגרין ותמר, קבוצת שרם פודים קלנר , קרן הרבור-ווסט האמריקאית, בנק CDIB מטייוואן, קבוצות ההשקעה NIF וג'אפקו היפניות. קונצרן אינטל 10003622-MRQ , שגם הוא בעל מניות ברדגארד, לא השתתף באותה הזרמת מזומנים.
ltbgt
Coovi השלימה גיוס של 2.5 מ' ד'
lt/bgt
Coovi הודיעה כי הגדילה את סבב הגיוס הנוכחי שלה ב-25%, והשלימה את סדרת הגיוס הראשונה שלה. לדברי מנכ"ל החברה, קרן ההון סיכון Apropos IT Ventures השקיעה 500 אלף דולר בחברה בהצטרפה לסבב, אותו הובילה קרן שדות למחקר ופיתוח. שאר המימון הגיע מקרנות הון סיכון אחרות, בכללן קרן גולדמן, וכמה בעלי מניות עיקריים בחברה הבריטית ICE.
lt/pgt

ltpgt
החברה עוסקת בפיתוח טכנולוגיות אינטרנט, המיועדות להגדיל בצורה ניכרת את תגובתם של אנשים לפרסום במדיה האינטראקטיווית והמסורתית.
ltbgt
חברת הסטארט אפ SANPro השלימה גיוס סיד של 2.5 מ' ד'
מסקויה קפיטל
lt/bgt
SANPro פועלת בתחום רשתות אחסון הנתונים (Networks SAN - Storage Area), ומפתחת פתרונות לשיפור הביצועים, האמינות והזמינות שלהן.
lt/pgt

ltpgt
כמו בהשקעות קודמות, צירפה סקויה למועצת המנהלים של החברה גם נציג של חברת סיסקו , שהיתה שותפה שווה בקרן ההון סיכון הישראלית הראשונה של סקויה, ומושקעת גם בקרן הנוכחית.
ltbgt
נחתם הסכם שת"פ אסטרטגי בין Business Layers ו-Syntegra - החברה
הבת של בריטיש טלקום
lt/bgt
Business Layers, חברת הטכנולוגיה הישראלית-אמריקאית, הודיעה כי חתמה על הסכם לשיתוף פעולה אסטרטגי עם Syntegra, שהיא חברת ייעוץ טכנולוגי בתחום ה-IT, האחראית על הטמעת מערכות חדשות ללקוחות BT.
lt/pgt

ltpgt
החברה צופה כי מהלך זה יחשוף את פתרונות ה-eProvisioning של Business Layers בפני השוק הרחב של לקוחות BT ברחבי העולם.
lt/pgt

ltpgt
חבילת השירותים הכוללת של Syntegra ו-Business Layers מיועדת לאפשר לארגונים לקצץ בהוצאות האדמיניסטרטיוויות הכרוחות בניהול מערך משאבי ה-IT של עובדיהן ולעקוב אחר תנועות כוח האדם בארגון. Syntegra תציע ללקוחותיה את חבילת הפתרונות הכוללת של שתי החברות.
ltbgt
שיתוף פעולה בין אורסוס וויטריה
lt/bgt
במסגרת שיתוף הפעולה יציעו אורסוס סולושנס, ספקית פתרונות תשתית לאינטגרציה מהירה של מסחר בין עסקים באינטרנט ובין מערכות סלולריות לאינטרנט, וויטריה, המספקת פלטפורמות לעסקים אלקטרוניים, פיתרון שקוף להעברת מידע עסקי ויישומים במכשירים ניידים.
lt/pgt

ltpgt
ויטריה מתמחה בשילוב היישומים בארגונים, בעוד אורסוס מתמחה באינטגרציה של צד המשתמש, ביישומים האוספים מידע ושירותים ממקורות שונים ומציגים אותם בכל מכשיר המחובר לאינטרנט - אלחוטי או קווי.
ltbgt
יצרנית השבבים הטייוואנית TSMC תציע ללקוחותיה את אבני ה-IP של
הסטארט אפ מיסטיקום
lt/bgt
חברת הסטארט אפ הישראלית הודיעה כי חתמה על הסכם מול חברת טייוואן סמיקונדקטור (TSMC), יצרנית השבבים הגדולה בעולם, במסגרתו תציע טייוואן סמיקונדקטור ללקוחותיה להשתמש בליבת ה-PHY עבור התקני תקשורת מבוססי את'רנט, במהירות של 10/100 מגה בייט לשנייה, שפיתחה מיסטיקום.
lt/pgt

ltpgt
לעסקה אין בשלב זה היקף כספי ברור. ההיקף יהיה תלוי בהיקפי המכירה של טכנולוגיית הMystiPHY110- ללקוחותיה של TSMC, אך לדעת הנהלת החברה, כל לקוח של TSMC שיבחר להשתמש באבני הבניין של מיסטיקום יתרום לה הכנסות של מיליוני דולרים.
lt/pgt

ltpgt
מיסטיקום מתמחה בתכנון שבבים עבור תעשיית רשתות תקשורת הנתונים, בטכנולוגיות עיבוד אותות ספרתי (DSP) ואות מעורב (Mixed-Signal). משקיעיה העיקריים הם קרנות ההון סיכון פולריס, אקליפטוס, וניוברי ונצ'רס האמריקאית, סיסקו, טקסס אינסטרומנטס, וצ'ייס קפיטל. גיוס ההון האחרון שלה נערך בדצמבר 1999, אז גייסה 10 מיליון דולר לפי שווי של 75 מיליון דולר.
ltigtltbgtltfont color=redgt
21 במארס 2001
lt/igtlt/bgtlt/fontgt
ltbgt
ג'רוזלם גלובל ונצ'רס מצרפת שותף אסטרטגי חדש:
Telecom Italia Lab שתשקיע 2 מ' ד'
lt/bgt
ההשקעה תבוצע ב-NetLaunch, קרן הון סיכון המנוהלת על ידי ג'רוזלם גלובל. Telecom Italia Lab תצטרף לקבוצת השותפים האסטרטגיים של NetLaunch במתן ייעוץ לצוות הנהלת הקרן, לצורך סיוע באיתורן ובהערכתן של חברות המפתחות פתרונות בתחום ה-ICT ובעיקר בתחום טכנולוגיות האינטרנט.
lt/pgt

ltpgt
כמו כן, Telecom Italia Lab תצטרף לשותפותיה האסטרטגיות הנוספות של JGV במתן ייעוץ לחברות הפורטפוליו שלה, העובדות כיום על פיתוח פתרונות מתקדמים בנושא טכנולוגיות מבוססות תוכנה בתחום התקשורת.
ltbgt
רדגארד נסגרת
lt/bgt
רדגארד, שהוקמה לפני שבע שנים, עסקה בפיתוח אמצעים מבוססי חומרה לאבטחת מידע עבור רשתות VPN - Virtual Private Networks.
lt/pgt

ltpgt
בעלי המניות שלה כוללים בין היתר את קרנות ההון סיכון HarbourVest Partners האמריקאית, סטאר הישראלית, ג'פקו ו-NIF היפאניות, CDIB - הבנק לפיתוח התעשייה בטייוואן, אוורגרין, תמר טכנולוגיות, שרם פודים קלנר 422014-MRQ , והאחים זהר ויהודה זיסאפל.
lt/pgt

ltpgt
סבב גיוס ההון האחרון שלה הושלם בסוף 1999, היה בעל היקף של 15 מיליון דולר ונערך לפי שווי חברה של כ-60 מיליון דולר. ככל הידוע, הבטיחו האחים זיסאפל לדאוג לשבץ לפחות את מרבית 80 עובדי החברה במשרות חדשות במסגרת קבוצת רד.
ltbgt
מחיקת השקעות הובילה את שדות מו"פ להפסד של 4.4 מיליון שקל בשנה שעברה
lt/bgt
קרן ההון סיכון מניה , מקבוצת מניה , סיימה את הרבעון הרביעי של

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully