וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

נורטל במו"מ לרכישת לייטסקייפ מ-ECI

22.3.2001 / 21:38

החדשות האחרונות על המניות הישראליות בניו יורק

שירות TheMarker.com
ltpgt
ltigtltbgtltfont color=redgt
22 במארס 2001
lt/igtlt/bgtlt/fontgt
ltbgt
מתב: חלקה של נונסטופ בהפסד השנתי - 50 מיליון שקל
lt/bgt
מת"ב מדווחת על הפסד של 211 מיליון שקל בשנת 2000, כש-50 מיליון שקל מתוך הפסד זה מיוחסים לפעילות האינטרנט של החברה, בדמותה של חברת נונסטופ. 117 מיליון שקל נוספים מיוחסים לחלקה של מתב בחברת פרטנר 10003245-MRQ , שמתב מחזיקה ב-15.6% ממנה.
ltbgt
ווקלטק מציגה את שרת ה-SIP לתמיכה ברשתות H.323 בתערוכת ceBit
lt/bgt
ווקלטק הודיעה כי הציגה במהלך כנס Spring 2001 Voice On the Net את שרת SIP תומך VSS 4000, המאפשר חיבוריות בין רשתות H.323 קיימות לרשתות מבוססות SIP שהוא פרוטוקול איתות לטלפוניה, שיחות ועידה, התרעה על אירועים והעברה הודעות מיידיות.
ltbgt
ליהמן ברדרס מחדש את המלצת ה"קנייה חזקה" למניית אמבלייז בעקבות הסכם השת"פ עם מיקרוסופט
lt/bgt
בליהמן ברדרס מאמינים באמבלייז (גיאו אינטראקטיב לשעבר) מניה וחוזרים בפעם השלישית על המלצת "קנייה חזקה" למניה, בעקבות חוזה לשיתוף פעולה בין החברה לבין ענקית המחשבים מיקרוסופט .
lt/pgt

ltpgt
החברות ישתפו פעולה בפיתוח ושילוב של טכנולוגיית ה-Media Windows של מיקרוסופט במערכות האמבלייז סיסטם. טכנולוגיית האמבלייז נועדה להעביר קבצי וידיאו ומוסיקה ב-Streaming באינטרנט, ומסוגלת לפעול ללא צורך בהתקנת תוכנה ייעודית אצל המשתמש.
ltbgt
כור: הפסדי ECI צימקו את הרווח השנתי ב-51% ל-268 מ' ש'; הפסידה 274 מ' ש' ברבעון הרביעי
lt/bgt
קונצרן כור פירסם את דו"חותיו הכספיים לרבעון הרביעי של שנת 2000, ולשנה כולה. עיקר הבעייתיות הנשקפת מהדו"חות נובעת מהישגיהן השליליים של החברות הבנות, ואי.סי.איי בראשן.
lt/pgt

ltpgt
מהדו"חות עולה כי במהלך הרבעון הרביעי רשמה כור הפסדים של 68 מיליון דולר, או 90 סנט למניה, בהשוואה לרווח של 58.6 מיליון דולר, או 76 סנט למניה, ברבעון המקביל. ההכנסות לרבעון הסתכמו ב-479 מיליון דולר, בהשוואה ל-589 מיליון דולר ברבעון המקביל שנה שעברה.
lt/pgt

ltpgt
חלקה של קבוצת כור בהפסדי חברות כלולות הסתכם בשנת 2000 ב-270 מיליון שקל, בהשוואה לרווח של 122 מיליון ב-1999. בסעיף זה כלול בעיקר חלקה של כור בהפסדי אי.סי.איי, הפסד נטו בסך 235 מיליון שקל בהשוואה לחלקה של כור ברווחי אי.סי.איי בסך 144 מיליון שקל בשנה שעברה.
ltbgt
בנק הפועלים: כדאי להחזיק במניית אם סיסטמס "עד יעבור זעם"
lt/bgt
בדו"ח של הבנק על אם סיסטמס נכתב כי אף שהבנק לא יכול לחזות את רמת השפל אליה עשויה המניה להגיע, סבורים בבנק כי ברמות המחירים הנוכחיות זו מניה שכדאי להחזיק בתיק של משקיעים המוכנים להמתין.
lt/pgt

ltpgt
אך למרות ההמלצה להחזיק במניה, הפועלים מוריד את מחיר היעד שלה ל-12 דולר, ממחיר שעמד קודם על 22 דולר למניה. אולם הבנק מותיר על כנה המלצת "קנייה" למניה, ומעריך כי היא בסיכון גבוה במיוחד בטווח הקצר.
ltigtltbgtltfont color=redgt
21 במארס 2001
lt/igtlt/bgtlt/fontgt
ltbgt
נורטל במו"מ מתקדם לרכישת לייטסקייפ מאי.סי.איי ב-800-600 מ' ד'
lt/bgt
לייטסקייפ היא חטיבת האופטיקה של אי.סי.איי , והיא נולדה בעקבות יישומו של תהליך פיצולה של אי.סי.איי טלקום לחמש חטיבות.
lt/pgt

ltpgt
נודע כי משלחת מטעם נורטל ביקרה בשבוע שעבר במפעלה של אי.סי.איי בפתח תקווה וביצעה הליך מוקדם של Dilligence Due ללייטסקייפ לקראת קידומה של העסקה. בימים אלה שוהה המנכ"ל ערן דריאל במשרדיה של נורטל כדי להגיע להסכמה על תנאי העסקה.
ltbgt
וריסיטי גייסה 23 מ' ד' בהנפקת מניות בנאסד"ק
lt/bgt
וריסיטי (סימול VRST), העוסקת בפיתוח ערכות תוכנה לאימות ואשרור של שבבים ומעגלים משולבים, גייסה 23 מיליון דולר בהנפקה של 3.3 מיליון מניות חדשות, כך שמחיר המניה בהנפקה נקבע על 7 דולרים. שווי החברה בהנפקה נקבע על 126 מיליון דולר, מחיר הנמוך מעט מטווח המחירים שהציבו החתמים - 10-8 דולר.
lt/pgt

ltpgt
את ההנפקה הוביל בית ההשקעות רוברטסון סטיבנס וכחתמי משנה השתתפו דין ראושר ו-SG COWEN.
ltigtltbgtltfont color=redgt
20 במארס 2001
lt/igtlt/bgtlt/fontgt
ltbgt
אי-סים חתמה על חוזה שיתוף פעולה עם מיקרוסופט; המניה זינקה ביותר מ-40%
lt/bgt
חוזה שיתוף הפעולה של אי-סים 10003362-MRQ עם מיקרוסופט , הוא בהחלט צעד חשוב לחברה. הערכות לגבי ההכנסות הצפויות ממנו מוקדמות מדי, אבל הקשר עם ענקית התוכנה עשוי להגדיל את חדירת מוצריה של אי-סים במגזרים שונים של תעשיית האלקטרוניקה, ולהגביר את חשיפתה של החברה ללקוחות גדולים של מיקרוסופט.
lt/pgt

ltpgt
אי סים ומיקרוסופט צפויות לשווק ללקוחות את מוצר ה-RapidPlus של אי-סים, ואת תוכנת ההפעלה Windows CE של מיקרוסופט. המוצר של אי-סים הוא כלי תוכנה המאפשר ללקוחותיה לבנות סימולציה של המוצר אותו הם מעוניינים לפתח. מיקרוסופט צפויה לשלב אותו במערכת ההפעלה שלה לצורך פיתוח מוצרים לשוק ה-AutoMotive אליו היא מעוניינת לחדור. שוק זה כולל מערכות כמו ניווט לוויני (GPS) וטלפון סלולרי המשווק עם הרכב.
ltbgt
קרדן השקעות הון: רדוור תיאלץ להנמיך תחזיות ההכנסות והרווח ל-2001
lt/bgt
הדו"ח שמפרסם בית ההשקעות מצביע אולי על הסיבה למומנטום השלילי במניה בתקופה האחרונה. השורה התחתונה של האנליסט בית ההשקעות - רדוור צועדת לכיוון אזהרת רווח לרבעון הנוכחי.
lt/pgt

ltpgt
ההאטה הצפויה בעסקי החברה באה לאחר תקופה של 8 רבעונים רצופים בהם נהנתה רדוור מצמיחה גבוהה ועקבית בהכנסות. למעשה, רדוור עברה לראשונה לרווח תפעולי במהלך שנת 2000. אך צמיחה זו לא תאפיין את הרבעונים הקרובים, מעריכים בקרדן, וזאת בשל אופיו של המודל העסקי של רדוור ואופי לקוחותיה.
lt/pgt

ltpgt
נקודת אור במאזנים של רדוור היא קופתה המלאה, בה מזומנים בשווי של כ-130 מיליון דולר. בבית ההשקעות מעריכים כי ברמת המחירים הנוכחית של המניה, ועם קופת מזומנים כזו, עשויה רדוו

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully