וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

תחרות היופי של חברות האופטיקה

22.3.2001 / 19:47

לייט רידינג מדווח ברשעות על תערוכת OFC 2001

LightReading
ltpgt
lt/bgtפיל הארוויltbgt
כשמגלחים מהן את המופעים הראוותניים, הכובעים ומחזיקי המפתחות בחינם, תערוכות הן לא הרבה יותר מאשר תחרות יופי. כן, יש כמה עסקות שנחתמות פה ושם, אולם רוב ההבטחות שניתנות בתערוכות מחזיקות מעמד לא יותר מהעוגות בחדר העיתונות.
lt/pgt

ltpgt
הדוכנים, לעומת זאת, הם משהו מרשים. לא רק שהם מספקים מקום מפגש (ולפעמים מקום מחבוא), לעיתים הם אומרים על החברה יותר ממה שעלוני הפרסום שלה יכולים לומר.
lt/pgt

ltpgt
ברוח זו, של כבוד ויקר לפיסות הנדל"ן היקרות עד גיחוך, אנו מציגים את עשרת החברות בעלות הדוכנים הכי פחות מוצלחים בתערוכת OFC 2001. והרי הן, ולא לפי הסדר:
ltbgt
Agere
lt/bgt
הדוכן הגבוה, הכהה והכבד. ההר המכוער של אפור על שחור, היה הדבר הראשון שאנשים ראו כשנכנסו למרכז הכנסים באנהיים. זה בית רדוף, שרוחות הרפאים בו היו עובדים עוטי מדים המתכוננים להנפקה כושלת. "זה נראה כמו חדר עינויים גדול", אמר מישהו המציג בדוכן סמוך.
ltbgt
Gnubi
lt/bgt
כמה שנים ברציפות איישה החברה דוכן שנראה כמו מכירת חיסול לאחר שהותקפה על ידי מלחמת כדורי צבע. המתקן הרעשני והמזובל הזה מנסה נואשות להיות אמנותי, אולם טכניקות הצבע שעליו, מזכירות טכניקה של ונדליסטים. בנוסף, מציגים עובדי החברה כרטיסי ביקור לעיני כל, בהם נכתב תואר שמזכיר את הימים המגוחכים של אפל: "הכירו את דייל רוג'רס - שגריר ממבו; סטייסי 'ג'וינט' סטייפלטון - לוכדת פוטונים; קן לוונסק - צלבן קוסמי; ודייל ארנסט - שר צבא סמנכ"לי. וואלה.
ltbgt
Opticoat Associates
lt/bgt
שלא באשמתם, תקעו מארגני התערוכה את אופטיקואט בכניסה לשירותי הנשים. אולם נשיא החברה, דיוויד סמית, אמר שהוא מנסה לנצל את המצב לטובתו. "אני מקווה שיהיה כאן תור", הוא אמר.
ltbgt
וויזימקס טכנולוג'יס
lt/bgt
הדוכן של החברה נמצא מול שירותי הגברים. "טוב, יש תנועה ערה", אמר דיין קלרק, נשיא החברה ומנכ"לה. "אבל האנשים שעוברים כאן ממהרים למדי".
ltbgt
זאפיר
lt/bgt
מובילים בקטגוריית "כבר ראינו את זה". הדוכן של זאפיר מתהדר בנושא "מסע בין כוכבים", ומנסה לפתות את המבקרים להצטרף ל"קפטן זד" ו"ספרוק", היוצאים "למקום בו רשתות מטרו לא היו מעולם". מישהו עבר, קרא את השלטים והעיר בקולניות, "איפה המקום הזה? ביהמ"ש לפשיטות רגל?"
ltbgt
פירלי
lt/bgt
עוד גירסה שחוקה לתערוכה מציגה השנה פירלי, עם קוסם שעושה פעלולי קלפים לעוברים ושבים. עשו לנו טובה. אם היינו רוצים לראות אחיזת עיניים, היינו הולכים לדבר עם צוות יחסי הציבור של סיסקו .
ltbgt
סיקמור
lt/bgt
הדוכן של סיקמור משקף את תנאי השוק הקשים: הוא קטן וקשה למצוא אותו, וממוקם מול אזור המסעדות, כך שאי אפשר למצוא אותו כשהולכים במעברים הרגילים. כמו בשוק עצמו, הדוכן של סיקמור ישב בצל המונומנט השחצני של נורטל . וכמו להכעיס, בדוכן של סיקמור היה כיסא אחד לשמונה אנשים.
ltbgt
JDS יוניפייז
lt/bgt
ל-JDS היה דוכן מרכזי בתערוכה, שקיבל את כל התנועה, ובנוסף 2 דוכנים צדדיים שנשמרו כנראה עבור הנרכשות האחרונות שלהם. דוכני הלוויין הללו היו נטושים כמו עיירה במערב הפרוע. אחד מהם כונה בלעג "החברה הבת הסיבירית", על ידי אחד מעובדי החברה.
ltbgt
פרופייל
lt/bgt
הדוכן הקיטשי הוקף משלושה צדדים ברקע אלומיניום מעגלי, שנראה כמו גדר של בייסבול. הוסיף לאווירה הספורטיבית נציג החברה שעמד וגירד את עצמו באופן לא מושך, והביט באנשים הבוהים ברקע הבוהק. הדוכן עצמו היה עגום למדי, וכמו ששחקן הבייסבול יוגי בר היה אומר, "עדיף ללכת ללוויות של אחרים, אחרת הם לא יבואו לשלכם".
ltbgt
כורום טכנולוג'יס
lt/bgt
למעשה, הדוכן שלהם היה בסדר. היו בו מספיק כסאות נוחים ושולחנות ועידה עמוסי חטיפים. הם הופיעו ברשימה זו בגלל המרכיב הקריטי החסר. תיכננו להיפגש עם המנכ"ל, סקוט גראוט, אולם נאמר לנו שיש לו "התנגשות בלוחות הזמנים". בעולם בו כולם נושאים טלפון סלולרי על מותנם, היה מעט מרפה ידיים לגלות - בלי שאלות אישיות - שהוא גילה את הטעות בלוח הזמנים ברגע האחרון. אפילו בתערוכת היופי הכי מלאכותית של הענף, מה שבתוך הדוכן הוא החשוב מכל.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully