וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

ראובן אלה מפרסם הצעת רכש למניות אלה הנדסת בניין במחיר 9.6 שקלים למניה

25.3.2001 / 17:04

המחיר המוצע גבוה בכ-150% ממחיר המניה בבורסה; עלות הצעת הרכש נאמדת בכ-10.3 מיליון שקל

אלי דניאל
ltpgt
הסחירות הנמוכה בשוק ההון הישראלי ממשיכה לתת אותותיה. היום מתפרסמת הצעת רכש נוספת. הפעם זה ראובן אלה, בעל השליטה בחברת אלה ר. הנדסת בניין והשקעות , באמצעות חברת מ.א.ד. 2000, לרכישת אחזקות הציבור בחברה במחיר 9.6 שקלים למניה, גבוה בכ-150% ממחירה טרם פתיחת המסחר. המועד האחרון להגשת הודעת קיבול להצעת הרכש הוא בשעה 14:00 ביום ה-9 באפריל 2001.
lt/pgt

ltpgt
אלה מחזיק בכ-79.4% ממניות החברה, והחברה הבת, אלה בניין, מחזיקה בכ-6.4% נוספים.
lt/pgt

ltpgt
לפיכך, כדי להגיע להחזקה של 95% ממניות החברה, שתאפשר רכישה כפויה של יתרת המניות, צריך אלה שבעלי מניות נוספים, המחזיקים לפחות 9.2% מהמניות, ייענו להצעה.
lt/pgt

ltpgt
יש לציין, כי לחברה איגרות חוב (סדרה א') המצויות במצב של הפסקת מסחר מזה זמן. בהצעת הרכש הנוכחית קיימת התייחסות גם לאיגרות חוב אלה, שמספרן כ-41 אלף והמחיר המוצע עבורן הינו 1.68 שקלים לאיגרת חוב. בסך הכל, עלות הצעת הרכש נאמדת בכ-10.3 מיליון שקל.
lt/pgt

ltpgt
על פי מפרט הצעת הרכש, התמורה בגין המניות תיעשה בארבעה שלבים. בשלב הראשון יקבלו בעלי המניות שייענו להצעה בתוך מספר ימים מהמועד האחרון להגשת הצעה, סך של 6 שקלים עבור כל מניה. שאר התשלום ייפרס לשלושה תשלומים שווים בסך של 1.2 שקלים כל אחד, שישולמו בראשית החודשים יולי 2001, אוקטובר 2001 וינואר 2002.
lt/pgt

ltpgt
החברה והחברות שבשליטתה, ובכלל זה אלרוד השקעות הבורסאית, , עוסקות במלונאות ובייזום, ניהול וביצוע פרויקטים בתחום הבנייה והנדל"ן למטרות דיור ומסחר. כמו כן, לחברה עתודות קרקע לבנייה בראשון לציון ואבן יהודה, וכן נכסי נדל"ן בתל אביב, הרצלייה ואזור התעשייה בנתניה. בנוסף, החברה היא בעלת השליטה בחברת מגדל דניאל, שהינה הבעלים של מלון דניאל בהרצליה.
lt/pgt

ltpgt
מניית החברה נסחרת בתל אביב לפי שווי של כ-28.6 מיליון שקל.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully