וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

גולף כיתן השקיעה כ-10 מיליון שקל בפרסום ושיווק לקראת הפסח

26.3.2001 / 8:28

גליקמן נטלר מייזלר הפיק את הקטלוגים והפרסום לקראת החג; מנהל השיווק בחברה מסר כי לעומת שנה שעברה, מחירי הרשת יוזלו בכ-30%, וזאת בעיקר הודות לשיפור מקורות היבוא

שירות TheMarker.com
ltpgt
גולף כיתן, חברת הטקסטיל הגדולה בישראל, השקיעה בהיערכות לקראת חג הפסח כ-10 מיליון שקל בקטלוגים ופרסום. משרד הפרסום גליקמן נטלר מייזלר ליווה את הפקת הקטלוגים והפרסום.
lt/pgt

ltpgt
לגולף כיתן שבע רשתות: גולף, אינטימה, רשת חנויות כיתן, פולגת, גולף סטריט, ספרינט ומרקס & ספנסר.
lt/pgt

ltpgt
לקראת פסח יוצאת החברה עם שלושה קטלוגים שיווקיים לגולף, לבגדי הים של אינטימיה ולרשת כיתן בתחום טקסטיל הבית. הקטלוגים יופצו כאינסרטים בעיתונות היומית, בעיתוני נשים ובנקודות המכירה. בנוסף, תעלה החברה פוסטרים על גבי מכווני טלרוף.
lt/pgt

ltpgt
"כל הרשתות שלנו יוצרות סינרגיה זו עם זו, וביחד אנו בעצם מוכרים סגנון חיים", אומר עמיר משה, מנהל שיווק ותפעול בגולף כיתן. לדברי משה, השנה פיתחה החברה שני מותגים חדשים - מותג SILK&LINEN בתחום טקסטיל הבית, המשלים למותג כלי הבית של החברה - SALT & PEPPER, ו"גולף סטריט" - אופנה לצעירים בגילאי 23-18, כשהקונספט של המותג הוא בגדים היוצרים אוירה סקסית וחושנית. משה הוסיף כי החברה ממשיכה לפתח את מותג "גולף קידס" לגילאי 3-13 ואת "גולף בייבי" לתינוקות עד גיל 3. כמו כן מסר עמר כי בקרוב יוכנו לרשתות משקפיים ושעונים במותג גולף.
lt/pgt

ltpgt
משה סיכם כי ביחס לפסח בשנה שעברה, הוזלו מחירי הרשתות בכיתן בכ-30% וזאת הודות להתעיילות ושיפור מקורות היבוא.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully