וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

גיליאן נערכת לימים קשים - פיטרה 15% מעובדיה

25.3.2001 / 18:39

כך נודע ל-TheMarker.com; החברה השלימה לפני כחודשיים גיוס הון שני בהיקף של 14 מיליון דולר; מנכ"ל החברה: הפיטורים נעשים במסגרת התאמת החברה לנעשה בשוק

עינב בן יהודה
ltpgt
חברת גיליאן (Gilian Technologies), העוסקת בפיתוח מערכות מידע לסביבת האינטרנט, פיטרה לאחרונה כ-15% מעובדיה, כך נודע ל-TheMarker.com.
lt/pgt

ltpgt
מנכ"ל החברה, רפי פייטלברג, אישר את הנתונים וציין כי הפיטורים נעשים במסגרת התאמת החברה לנעשה בשוק: "זוהי חשיבה לטווח ארוך. לאחרונה השלמנו גיוס הון, אך אנו מודעים למתרחש כיום בשוק ויודעים כי נתקשה לגייס סכומים נוספים בעתיד הקרוב".
lt/pgt

ltpgt
חברת גיליאן, המעסיקה כ-70 עובדים, אינה היחידה הנערכת לזמנים קשים. אמדוקס 10003181-MRQ הודיעה לאחרונה על כוונתה לערוך קיצוצים שונים, הכוללים גם פיטורי עובדים. קומברס הודיעה לעובדיה כי חסל סדר הטיסות במחלקת העסקים ומ-Cyota, אשר פיטרה שליש מעובדיה, נמסר היום כי הפיטורים היו החלטה אסטרטגית שנועדה לסייע בייעול החברה ונעשו מעמדה של כוח ולא של חולשה.
lt/pgt

ltpgt
גיליאן השלימה לפני כחודשיים סבב גיוס הון פרטי שני, במסגרתו גייסה כ-14 מיליון דולר לפי שווי חברה של 60 מיליון דולר אחרי הכסף. התכנון המקורי היה, ככל הנראה, לגייס 20 מיליון דולר. את הסבב הוביל דויטשה בנק הגרמני, עם השקעה של כ-5 מיליון דולר, והשתתפו בו גם קרן ההון סיכון הישראלית Ascend Technology Ventures (כ-2 מיליון דולר) ובעלי המניות הקיימים של גיליאן, ביניהם קרנות ההון סיכון פולריס ואוורגרין וקבוצת הפיננסים האמריקאית Chase.
lt/pgt

ltpgt
גיליאן עוסקת בפיתוח מערכות אבטחת מידע לסביבת האינטרנט. מוצר הדגל שלה, ה-ExitControl G-Server, נועד למנוע פריצה, פגיעה וחבלה באתרי אינטרנט, בסיסי נתונים ורשתות ארגוניות הפתוחות כלפי רשת האינטרנט.
lt/pgt

ltpgt
ברבעון הרביעי של 2000 רשמה גיליאן את המכירות הראשונות שלה, בהיקף של כמה מאות אלפי דולרים. במהלך 2001 היא כבר צפויה למכור בכמה מיליוני דולרים, כאשר בין לקוחותיה הפוטנציאליים נמצאים מפעילים של אתרי תוכן, אתרי מסחר אלקטרוני ומוסדות פיננסיים.
lt/pgt

ltpgt
גיליאן נוסדה בסוף 1998 על ידי רפאל פיטלברג, שמשמש כמנכ"ל; שאול לוי, שמשמש כסמנכ"ל לטכנולוגיה; ואסף טופז, שמכהן כסמנכ"ל התפעול של החברה. לחברה מטה בעמק הסיליקון, מרכז מחקר ופיתוח בישראל ומשרדי שיווק ומכירות בבוסטון וקליפורניה.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully