וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

סמסונג מעלה קמפיינים למגזרים החרדי, הערבי והרוסי בעלות 230 אלף דולר

26.3.2001 / 8:17

הקמפיינים עולים באמצעות משרדי פרסום המתמחים בפרסום לכל מגזר

נורית שר
ltpgt
סאני תקשורת, יבואנית הטלפונים הסלולריים של סמסונג, מעלה השבוע קמפיין מיוחד למגזרים הרוסי, הערבי והחרדי. הקמפיין עולה במקביל לקמפיין הכללי של סמסונג שמוצג בימים אלו בעיתונות ובטלוויזיה תחת הסיסמה ITS SANSUNG ELSE.
lt/pgt

ltpgt
גיל בלקין, סמנכ"ל השיווק והמכירות בסאני, מסר כי סאני ערכה מחקרים כמותיים ואיכותיים בקרב האוכלוסייה הכללית, וכן בקרב אוכלוסיית המגזרים, כולל קבוצות מיקוד. כל אלו היתוו את הדרך לייצוב אסטרטגיה מתאימה לכל מגזר וסייעו בבניית קמפיין סגמנטלי המתאים לתפישות ולערכים של כל מגזר. לאחר קביעת האסטרטגיה לכל מגזר, נבחרו גם המדיות הרלוונטיות. לדברי בלקין, תכנון המדיה ורכישתה נעשו בחלקם ע"י מקאן קשר בראל, חלקם ע"י משרדי המגזרים עצמם וחלקם ע"י סאני.

הקמפיין למגזר הערבי הופק באמצעות משרד פרסום מקאן פרומו סבן. בקמפיין זה הושקעו 75 אלף דולר והוא כולל מודעות בעיתונות הערבית, תשדירי רדיו ושילוט חוצות ואוטובוסים, תחת הסיסמה "סמסונג - קטן במידות, גדול בביצועים" המבוססת על פתגם ערבי. הסיסמה נבחרה לאחר בדיקת תוצאות קבוצות מיקוד שהעלתה כי התכונות החשובות בבחירת המכשיר הסלולרי במגזר זה הן הגודל, המשקל, העיצוב וקדמה טכנולוגית. במודעות ובשלטי החוצות תוצג כף יד המחזיקה בשתי אצבעות בלבד את מכשיר סמסונג i 2000. בג'ינגל הרדיו תספר צעירה לחברתה על המכשיר ותכונותיו. גם קמפיין זה יימשך כשבוע וחצי.
lt/pgt

ltpgt
מסע הפרסום למגזר החרדי יתבצע באמצעות משרד הפרסום מקאן פסיפס. בקמפיין זה הושקעו 75 אלף דולר והוא כולל מודעות עיתונות, תשדירי רדיו, כרזות רחוב ושלטי אוטובוסים. הסיסמה שנבחרה למגזר זה: "סמסונג - כל השאר דיבורים". מסע הפרסום למגזר זה כולל גם פעילות קד"מ ודיוור ישיר של שלטים המיועדים לבתי כנסת, המבקשים לכבות טלפונים לפני התפילה. קמפיין זה יימשך עד סוף חול המועד פסח.
lt/pgt

ltpgt
מקאן קשר בראל מטפל בתקציב הכולל של סמסונג, ובשל כך נעשתה פנייה אל משרדי המגזרים שלו פרומו סבן ופסיפס. למקאן קשר בראל אין יחידה המטפלת באופן ייחודי במגזר הרוסי, אך המשרד המליץ לסאני על משרד הפרסום של לאה גרינשפן.
lt/pgt

ltpgt
בקמפיין זה הושקעו 80 אלף דולר והוא יכלול מודעות בעיתונות הרוסית ומובילה ושני סרטוני פרסום בטלוויזיה שתוגרמו לרוסית. הסיסמה המובילה את הקמפיין מתבססת על אימרה ידועה ברוסית "סמסונג - מודגשת ידו של האומן". הקמפיין יימשך כשבוע וחצי.
lt/pgt

ltpgt
בלקין: "יש לזכור שאוכלוסיית המגזרים כוללת היום כ-50% מכלל האוכלוסייה, ובחישוב גס, כל מגזר הוא פוטנציאל לכמיליון לקוחות, הן בחדירה, הן בשדרוגים והן במעברים ממפעיל למפעיל".
lt/pgt

ltpgt
מגזר רוסי: תקציבאי, אלכס גרוזובסקי, קופי, אנה אירוביץ.
מגזר ערבי: ניהול לקוח, סזאר אבו סלאח, קריאייטיב, חורי חביב.
מגזר חרדי: מנכ"ל המשרד, יעל רוזנטל, תקציבאית, שרון בקשי, ארט, אייל גור.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully