וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

אריקסון תשלב את טכנולוגיית PowerDsine הישראלית בטלפוני ה-IP מתוצרתה

26.3.2001 / 10:27

במסגרת הסכם שיתוף פעולה בין החברות; אריקסון מצטרפת לחברות סימנס ו-3COM שהודיעו גם הן על בחירתן בטכנולוגיה

שירות TheMarker.com
ltpgt
חברת PowerDsine הודיעה כי ענקית התקשורת אריקסון בחרה בפתרון החברה להעברת אנרגיה על גבי רשתות נתונים ותשלב אותו בכל טלפוני ה-IP מתוצרתה. אריקסון מצטרפת לחברות סימנס ו-3COM שהודיעו גם הן על בחירתן בטכנולוגיה של PowerDsine.
lt/pgt

ltpgt
הפיתרון שמספקת PowerDsine מאפשר חיבורם של מוצרי קצה לרשת התקשורת המקומית ללא צורך בחיבור נוסף לחשמל. הטכנולוגיה של PowerDsine מתוכננת להתגבר על 2 בעיות עיקריות הקיימות בטלפוני ה-IP שהן הצורך בשימוש בשני כבלים לכל טלפון, אחד לחשמל ואחד לרשת תקשורת נתונים מקומית - LAN וכן הפסקת השירות בעת הפסקת חשמל.
lt/pgt

ltpgt
על פי ההסכם שנחתם בין החברות תשולב מערכת ה-Power over LAN Hub שפיתחה PowerDsine במערכות התקשורת וטלפוני ה-IP של אריקסון. המערכת מותקנת בארון התקשורת בארגון ומאפשרת העברה משולבת של קול, נתונים ואנרגיה ליחידות הקצה השונות באמצעות רשת נתונים אחת, ללא צורך בחיבור נוסף לחשמל, ומחסלת בכך את הצורך בהתקנה יקרה של כבלי חשמל.
lt/pgt

ltpgt
ה-Power over LAN Hub מופעל בשילוב עם יחידות אל פסק כדי להבטיח פעולה שוטפת בזמן הפסקות חשמל ללא צורך בהוצאה שבהתקנת ותחזוקת יחידת אל פסק לכל טלפון IP.
lt/pgt

ltpgt
לדברי מר יובל ברנע, דירקטור מכירות לאירופה ב-PowerDsine: "העובדה שחברות ענק כמו אריקסון, סימנס ו-3Com מאמצות את הטכנולוגיה של PowerDsine הופכת אותנו לשחקן ראשי בשוק טלפוניית ה-IP שמוערך בעשרות מיליארדי דולרים. לדבריו, PowerDsine צופה כי בעתיד הקרוב יורחבו ההסכמים עם ענקיות התקשורת למוצרים נוספים כמו Wireless LAN ו-Bluetooth ויאפשרו לחברה פריצה לשווקים נוספים".
lt/pgt

ltpgt
החברה מציינת כי לאחרונה זכתה טכנולוגיית ה-Power over LAN שלה להכרה בין לאומית והפכה לתקן העולמי הרשמי בתחום וזאת לאחר שארגון התקינה ה-IEEE אימץ את עקרונות הצעתן המשותפת של PowerDsine ולוסנט ליישום כסטנדרט בתחום.
lt/pgt

ltpgt
PowerDsine מספקת פתרונות לחברות המייצרות ציוד לטלפוניה ותקשורת נתונים, המאפשר העברה משולבת של קול, נתונים ואנרגיה באמצעות רשת נתונים אחת. החברה הוקמה בשנת 1995 על ידי יגאל רותם ואילן אטיאס, ומעסיקה מעל ל-200 עובדים ברחבי העולם. משרדי ההנהלה ממוקמים בהוד השרון ולחברה סניפים בארצות הברית, אירופה ובמזרח הרחוק.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully