וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

יוסי מימן מקצה 4.99% מהונה של מיטרני לבנק קונטיננטל במחיר הנמוך בכ-40% ממחירה בבורסה

26.3.2001 / 10:47

החברה תקצה לבנק אופציות בלתי סחירות למימוש למניות עד מארס 2005; המניות יהיו חסומות בשנה הראשונה

אילן מוסנאים
ltpgt
חברת מיטרני , שבשליטת איש העסקים יוסי מימן, תקצה לבנק קונטיננטל לישראל 635.2 אלף כתבי אופציה לא סחירות. האופציות, שהן כ-4.99% מהונה של מיטרני בדילול מלא, יהיו ניתנות למימוש עד מארס 2005 במחיר של 2.1 שקלים, הנמוך בכ-40% ממחיר המניה הבוקר בבורסה - 3.5 שקלים.
lt/pgt

ltpgt
החברה מסרה כי על המניות, כאשר ימומשו, תחול חסימה מוחלטת בשנה הראשונה, ובמהלך 8 הרבעונים שלאחר מכן יוכל הבנק למכור את המניות תחת מספר סייגים ומגבלות.
lt/pgt

ltpgt
מיטרני, שנרכשה ע"י מימן ביולי 2000, בלטה עד כה דווקא ברכישות של גרעיני שליטה בחברות בורסאיות בבורסה בתל אביב. בין היתר רכשה החברה בינואר 2001, 80.2% ממניות חברת הנדל"ן חייל אחזקות .
lt/pgt

ltpgt
חודש וחצי אחרי הרכישה לעיל מסרה חייל כי היא מנהלת מגעים לרכישת השליטה בחברת האחזקות יסקל , העוסקת בהשקעה בחברות שונות, בעיקר בתחום ההיי-טק והרפואה.
lt/pgt

ltpgt
לאחרונה הופיעה קבוצת מרחב , שבשליטת מימן, בכותרות. זאת בעיקר בשל מעורבותה במכרז אספקת הגז לחברת החשמל. מרחב התמודדה מול שותפות ים תטיס ומול ישראמקו ובריטיש גז האנגלית, ובתחילה זכתה בחלק הארי, עם חברת EMG המצרית - לאספקה של כ-55% מתצרוכת הגז של חברת החשמל בשנים הבאות.
lt/pgt

ltpgt
אולם בהמשך, בשל לחצים שונים, שינתה חברת החשמל את החלטתה והודיעה כי החברה ושותפות ים תטיס יתחלקו באספקת הגז בחלקים שווים.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully